Az európaiak 60%-a az EU-t okolja az emelkedő energiaárakért
Az európaiak legalább 60%-a úgy gondolja, hogy nem Oroszországot kell okolni az energiaárak emelkedéséért, hanem magukat az európai képviselőket. Ezt mutatják az Euroskopia július végén kilenc országban: Hollandiában, Németországban, Franciaországban, … OLVASS TOVÁBB!









