MĂĄr tizenhat ember köszönheti Ă©letĂ©t a magyar mentĆalakulatoknak
Eddig 16 ember köszönheti az Ă©letĂ©t a magyar mentĆalakulatoknak, hamarosan pedig bĆvĂŒl a mentĂ©sben rĂ©szt vevĆ magyar kontingens TörökorszĂĄgban â közölte SzijjĂĄrtĂł PĂ©ter kĂŒlgazdasĂĄgi Ă©s kĂŒlĂŒgyminiszter a szerdai Facebook-bejegyzĂ©sĂ©ben.









