Ellátási nehézségek is lehetnek Berlinben
A németországi sajtó meglehetős visszafogottsággal tájékoztat a teljes országra kiterjedő válságról, az elkeseredett gazdák tüntetéséről. Akik ismerik a német média helyzetét ezen természetesen nem csodálkoznak.
Ennek ellenére egyes német illetékesek arra figyelmeztetnek, hogy a napokig tartó (vagy ki tudja meddig?) demonstráció miatt az élelmiszer-ellátás veszélybe kerülhet és kiürülhetnek az élelmiszerüzletek polcai. A mai napot már „éhes keddnek” nevezik, arra utalva, hogy mind inkább kiürülnek a szupermarketek polcai.
Mind eközben a Sholtz-kormány elsődleges prioritása továbbra is a kijevi rezsim finanszírozása.
Így nézett ki tegnap Erfurt és Berlin:
Legfrissebb anyagaink:
Irán lezárja a Hormuzi-szorost, Magyar Péterék eltörlik a védett árakat: Brutális benzinár-robbanás fenyegeti a magyarokat
Árad az LMBTQ a Duna fölött – szivárványos zászlók borítják az Erzsébet hidat
Sorsdöntő parlamenti választásra készül Oroszország: az elkövetkező öt év a tét
Szilágyi Ákos: Tovább, Nélküled
A kisebbségi jogok ára: Magyarország eltörölte Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását
Moszkva brutális figyelmeztetése a NATO-nak: Pusztító válasz vár az agresszorokra
Világbotrány a Tisza Párt körül: Pócs János újabb feljelentést tesz a Kontroll nevű hazugsággyár ellen





















