KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

ÁLDOTT HÚSVÉTOT és mielőbbi MAGYAR FELTÁMADÁST!

Ám ehhez a feltámadáshoz együtt kellene működni, de erre ma láthatóan képtelen a magyarság!

Erről szól ez a videó, amelyet egy húsvét előtti felvételen, de sok évvel ezelőtt készített Kőszegi M. László és a Hungária Tv akkori csapata. A videóban egy közjogász, dr. Bene Gábor mondja el azt, hogy a mai államunk legitimitása mennyire hiányos, s a politikai pártok ezzel mit sem törődve kiszolgálják a globalista tőkeérdekek teljességét.

A közöny és a hazugság lett a legerősebb és legkifinomultabb tömegpusztító fegyver amivel irtanak minket.

E miatt az ősi szokásjog ismerete is elkopott, de ezt most kell pótolnunk! Hisz az Alaptörvény C. cikk 2. bekezdésében ha kicsit el is dugva, de mégis szerepel az ellenállás ősi joga, s kötelezettsége is.

Gyakorlati megvalósítása a mai nemzedék szent kötelezettsége, és el kell kezdeni az ellenállást ha nem akarja annak a szégyenét magára venni, hogy őseink sok ezer éves örökségét hagyta elfonnyadni úgy, ahogy a kommunista alkotmányosságot tekintette jogalapnak a Lex fundamentális, az alaptörvény.

Aki ezen videó megtekintése után is ácsingózik a mai hamis demokrácia után, annak komoly gondjai lehetnek a szövegértéssel.

Aki úgy érzi, hogy képes lenne EGYÜTTMŰKÖDNI a jó irányú változás érdekében az keresse a NemzetEgyesítő Mozgalom honlapját illetve annak jelenlegi vezetőjét : Szamonek Jánost!

Telefonszáma: 06501252319

 

Nemzeti InternetFigyelő (NIF)

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 
Ez is érdekelheti:  A Harcosok Klubja üzenete, hogy minden vitába beleáll a Fidesz

Mementó 2006 emlékmű

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

2 thoughts on “ÁLDOTT HÚSVÉTOT és mielőbbi MAGYAR FELTÁMADÁST!

  1. A Magyar Feltámadáshoz, el kell tünnie örökre a hazaárulóknak, idegenszívűeknek, árulóknak, besugóknak akik a nyakunkra hoztak idegeneket. az egyiknek nagy az orra, s mindenünk kell nekik, év ezredek óta, na meg a vágottszeműek… akik terjeszkednek. valami ősgyülőlet van bennük Irántunk. erre fognak ráfaragni. m nem azokat kellene kritizálnik akik féltik a jövőjüket, akik letettek az asztalra. hanem akik hazát árusítottak, állatokat, embereket gyilkolnak lassan de biztosan.

  2. AKKOR SOSE LESZ FELTÁMADÁS,MERT MINDIG VOLTAK ÉS LESZNEK IS OLYAN EMBEREK.AKKOR LESZ MAGYAR FELTÁMADÁS HA A MAGYAR SZAPORODIK,ÉS A SZAPORULATANAK A DONTŐ TÖBBSÉGE JO EMBER LESZ ÉILLETVE VEZETŐINEK KIVÁLASZTÁSÁBAN ,AZ ŐSI MAGYARSÁG SZABÁLYAI SZERINT JÁR EL,ÉS NEM A MOSTANI FARIZEUSI SZERINT.

Itt várjuk hozzászólását!