KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

A nemzeti jogvédők feljelentést tettek a Budaházyék elleni justizmord miatt

Kívánom a Nemzeti Jogvédő Szolgálatunk nevében is, hogy hozza el a következő esztendő a szabadságot Nemzetünknek és a koncepciós perben törvényelenül 125 évre ítélt Budaházy Györgynek és 16 hazafi társának ! 

Ennek érdekében Karácsonyra nemzeti jogvédő ajándékként megleptük a már 8 éve üldözés és kényszerintézkedés alatt álló Budaház Gyuriékat egy különleges feljelentéssel, amelyet 2017. december 22-én nyújtottunk be a legfőbb ügyésznek.

Dr. Gaudi Nagy Tamás és Budaházy György évzáró beszélgetésben értékeli a Hunnia-ügy állását és a Nemzeti Jogvédő Szolgálatnak az elsőfokú ítélet írásbafoglalását övező anomáliák kapcsán december 22-én tett feljelentését.

Az üggyel kapcsolatos további részletek: www.budahazy.org

Petíció a hazafiak amnesztiájáért: peticio.budahazy.org

A felvételek készítésénél segédkezett: Almási Lajos

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SQW9n3Dq-tU]A tényekkel, bizonyítékokkal és jogi érvekkel gazdagon ellátott 13 oldalas feljelentésben a Hunnia ügyben tavaly augusztus 30-án hozott első fokú ítéletet érvénytelenné tevő három kirívó, jogellenes körülmény miatti büntetőjogi következmények levonását kértük közokirathamisítás és hivatali visszaélés bűntettei miatt:

– az ítélet leírására és kiadmányozására álláspontunk szerint az elsőfokú bírói tanács elnökének lemondás miatti távozása után került sor, így feltehetően hamis közokiratnak tekinthető “ítéletet” állítanak elő.

– az ügyész a szóbeli ítélethirdetésen tucatnyi ember szeme előtt a fellebbezési nyilatkozatát az előtte levő asztalon üzemelő laptopjáról olvassa fel személyre szabott részletességgel, miközben mindenki láthatta, hogy a biró közel öt órás időtartamú ítélethirdetése alatt egyetlen tollvonásnyit vagy billentyűleütésnyit sem jegyzetelt: ebből egyedül csak arra lehet következteni, hogy ismerte az ítélet tartalmát és ennek ismeretében készítette el az ítélet kihirdetése előtt a fellebbezési nyilatkozatát, ami nyilvánvalóan elfogadhatatlanul törvénysértő és bűncselekmény gyanúját veti fel.

– a vádlottaknak megküldött, “2016. augusztus 22-30..doc” nevű fájlban szereplő tárgyalási jegyzőkönyvek fájl háttér adataiból megállapítható, hogy annak létrehozója az ügy ügyésze: ha ez megfelel a valóságnak, akkor megállapítható, hogy az ítélethozatali tárgyalás jegyzőkönyvének szerzője nem a bíró, hanem az ügyész.

Ez is érdekelheti:  Matteo Salvini szerint az Európai Parlament rosszul indított a jobboldal kizárásával

Mindezek alapján a jog érvényesülése esetén az elsőfokú ítélet érvénytelenségét kellene megállapítani és az eljárást megszüntetni Budaházyék ellen és ezért már a február 13-27 közötti másodfokú tárgyalásokra sem kerülhet már sor. A másodfokon eljáró Fővárosi Ítélőtáblától az várható el, hogy az eljárást függessze fel a feljelentésünk alapján indítandó büntetőeljárás jogerős befejezéséig.

Persze ott közkegyelem lehetősége is, amelynek az általam kidolgozott törvénytervezete a kormánypártok rendelkezésére áll és a februári ülésszakon elfogadható egyidejűleg az Alaptörvénynek a Nemzeti Jogvédő Szolgálatunk által javasolt módosításával, amely lehetővé tenné, hogy 2006 őszi rendőrterrorért felelős politikai és rendőrvezetők, illetve a megtorlások felelősei idűmúlásra tekintet nélkül megbüntethetők legyenek. Így a sokak által joggal hiányolt igazságtétel ügyében végre nagyot lehetne előre lépni.

Végül pedig ezúton köszönöm a számos hazafi által adott pénzügyi támogatást, amelyet – miután nyilvánvalóvá tettem, hogy a justizmordban kiszabott pénzbüntetést nem kívánom befizetni, inkább leülöm – a 2006 őszi jogsértettek kértek (https://goo.gl/8Km4X5) a 2006 ősze miatti november 7-i törvénytelen jogerős elítélésem szerinti 300 ezer forintos pénzbüntetés fedezetére. Az összeg befizetésre került a bíróság felé a Közhatalom Jogsértettjei Egyesület által, így nem kell 200 nap fogházbüntetést kitöltenem.

Annyira jól sikerült a gyűjtés, hogy nemcsak a pénzbüntetés gyűlt össze, hanem e felett 200 ezer forint, amely a Nemzeti Jogvédő Szolgálatot illeti. Köszönet az adományozóknak a hazafias szolidaritásért és persze az ügyészségnek, illetve a két eljáró bírói tanácsnak.

Honfitársi üdvözlettel:

dr. Gaudi-Nagy Tamás ügyvéd, a Nemzeti Jogvédő Szolgálat (www.njsz.hu) ügyvezetője

Az NJSZ által készített feljelentés ITT megtekinthetőNemzeti InternetFigyelő (NIF)

Mementó 2006 emlékmű

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük