Vlagyimir Putyin először utazik NATO-tagországba a háború kitörése óta
Recep Tayyip Erdogan török elnök szombaton kijelentette, hogy Vlagyimir Putyin orosz államfő augusztusban Törökországba utazik – írta meg a TASZSZ.
Folytatjuk a tárgyalásokat mind Oroszországgal, mind Ukrajnával a fogolycseréről.
Vlagyimir Putyin a jövő hónapban Törökországba látogat. És ismét lehetőségünk lesz arra, hogy négyszemközt tárgyaljunk a témáról. Az elkövetkező időszakban is folytatni fogom a telefonbeszélgetéseket vele”
– mondta a török elnök, miután Isztambulban tárgyalt Volodimir Zelenszkijjel.
Pénteken Dmitrij Peszkov orosz elnöki szóvivő is azt mondta, hogy a két elnök találkozójára valamikor a jövőben kerülhet sor, de a pontos időpontokat még nem határozták meg.
Mandiner
Kiemelt képen: Vlagyimir Putyin orosz elnök © AFP / Szergej Bobylov
Legfrissebb anyagaink:
Román korrupciós polip Nagyváradon: Stoffán György bemutatja a gátlástalan helyi mutyit
A Karmelita törzsvendége: Magyar Péter úgy tesz, mintha sosem járt volna Orbán Viktor egykori munkahelyén
Elhunyt Sörös Sándor: Elnémult Mel Gibson felejthetetlen magyar hangja
„Tigrisek vagyunk, nem nyulak” – Egy korszak vége, egy másik kezdete
A Szarmat-stratégia: a nukleáris elrettentés kényszerítheti ki a kelet-nyugati kiegyezést?
A köztársasági elnök kitörölve – amit Olaszország is észrevett, és amit a történelem ismerői nem felejthetnek
Magyar Péter megtagadta, Orbán Viktor felajánlotta – a 38 millió forintos végkielégítési csörte váratlan fordulatot vett























