Az EU-nak hamarosan a duplájába kerül majd a gáz
Miután Németország felfüggesztette az Északi Áramlat 2 gázvezetés engedélyeztetési folyamatát – amit egyébként eddig sem kapkodtak el -, Dmitrij Medvegyev volt orosz elnök figyelmeztette az EU-t.
Az európaiaknak hamarosan 2000 eurót (2200 dollárt) kell fizetniük ezer köbméter földgázért – írta Dmitrij Medvegyev volt orosz elnök és a Biztonsági Tanács jelenlegi alelnöke kedden a Twitteren. A figyelmeztetés azután született, hogy Németország elrendelte az Északi Áramlat 2 gázvezeték engedélyeztetési folyamatának leállítását.
Medvegyev a következőket írta:
Olaf Scholz német kancellár elrendelte az Északi Áramlat 2 gázvezeték tanúsításának leállítását. Nos, hát, üdvözöljük egy új világban, ahol az európaiak hamarosan 2000 eurót fognak fizetni ezer köbméter gázért!
German Chancellor Olaf Scholz has issued an order to halt the process of certifying the Nord Stream 2 gas pipeline. Well. Welcome to the brave new world where Europeans are very soon going to pay €2.000 for 1.000 cubic meters of natural gas!
— Dmitry Medvedev (@MedvedevRussiaE) February 22, 2022
Legfrissebb anyagaink:
Levédia krónikása: ORBÁN VIKTOR VESZÉLYBEN VAN!
A gdański törésvonal: miért kérdőjelezi meg a Varsóval való konfliktus és a magyar vétó Ukrajna európai integrációját
A liberális világállam csapdája: a közösség helyett az egyén hamis szuverenitását erőltetik a tömegre
Tisztítótűz az egészségügyben: nagy erőkkel vonult ki a készenléti rendőrség a Semmelweis Egyetemhez
Pokol Béla üzent: ha a miniszterelnököt ki kell vezettetni a parlamentből, akkor valami alapvetően romlott el
Letartóztatták Bús Balázst – folytatódik a Tisza politikai tisztogatása
Kisebbségi jogok, történelmi sérelmek, nemzeti érdekek – mi húzódik a lengyel-ukrán feszültségek mögött?






















