Eltűnt a burundi U19-es kézilabda-válogatott tíz tagja Horvátországban
Jelenleg is zajlik a horvátországi U19-es férfi kézilabda-világbajnokság, ahol több afrikai játékos eltűnését jelentették a rendőrségnek – írta az MTI.
A horvát rendőrség közleménye szerint a burundi válogatott tíz 17 év körüli tagja szerdán ismeretlen helyre távozott a rijekai diákotthon területéről, ahol a vb ideje alatt elszállásolták őket.
A rendőrség azóta is keresi az eltűnt játékosokat, és igyekszik kideríteni, mi állhat az eltűnésük hátterében. A csütörtökre, a 29-32. helyért kiírt Burundi-Bahrein mérkőzést törölték, a bahreini csapata 10-0-s megállapított végeredménnyel jutott tovább. A burundiak elvileg a 31. helyért csatáznának az új-zélandiakkal.
Kiemelt kép: Nemzetközi Kézilabda-szövetség (IHF)
Legfrissebb anyagaink:
Irán lezárja a Hormuzi-szorost, Magyar Péterék eltörlik a védett árakat: Brutális benzinár-robbanás fenyegeti a magyarokat
Árad az LMBTQ a Duna fölött – szivárványos zászlók borítják az Erzsébet hidat
Sorsdöntő parlamenti választásra készül Oroszország: az elkövetkező öt év a tét
Szilágyi Ákos: Tovább, Nélküled
A kisebbségi jogok ára: Magyarország eltörölte Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását
Moszkva brutális figyelmeztetése a NATO-nak: Pusztító válasz vár az agresszorokra
Világbotrány a Tisza Párt körül: Pócs János újabb feljelentést tesz a Kontroll nevű hazugsággyár ellen























Elhúztak Nyugatra, Németország felé.