Tuzson Bence váltja Varga Juditot az igazságügyi tárca élén
Orbán Viktor a Miniszterelnöki Kabinetiroda eddigi kormányzati államtitkárát jelöli a tisztségre.
Orbán Viktor miniszterelnök tudomásul vette Varga Judit igazságügyi miniszter lemondási szándékát – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke szerdán.
Hozzátette: a kormányfő az igazságügyi miniszteri tisztségre Tuzson Bencét, a Miniszterelnöki Kabinetiroda kormányzati államtitkárát jelöli.
Legfrissebb anyagaink:
Levédia krónikása: ORBÁN VIKTOR VESZÉLYBEN VAN!
A gdański törésvonal: miért kérdőjelezi meg a Varsóval való konfliktus és a magyar vétó Ukrajna európai integrációját
A liberális világállam csapdája: a közösség helyett az egyén hamis szuverenitását erőltetik a tömegre
Tisztítótűz az egészségügyben: nagy erőkkel vonult ki a készenléti rendőrség a Semmelweis Egyetemhez
Pokol Béla üzent: ha a miniszterelnököt ki kell vezettetni a parlamentből, akkor valami alapvetően romlott el
Letartóztatták Bús Balázst – folytatódik a Tisza politikai tisztogatása
Kisebbségi jogok, történelmi sérelmek, nemzeti érdekek – mi húzódik a lengyel-ukrán feszültségek mögött?























Namármost eljött a kis(igaz hazafi)bence ideje,hisz erősen trágyaszagu árnyék borult a semmit nem ugy tesz ahogy köll elődre.
Aztán gatyát felkötni minden tiszta életü Magyarnak,mert most jön a fekete leves:bence fiu esküdözik ,hogy élete árán is törvényt tesz!,ha belegebedünk is:De hát a fidesz azaz O1TNM 1 személyü törvényeit nagyon is ismerjük:azaz a bün erény az erény főbün!Hát feleim rettenetes sürün pillantgassatok mindig magatok mögé!
Mert nyakunkon bence gyerek vasököl kizárólag oda üt ahova köll.Vajon kikre sujthat le?Hát legfőképp tán akár a magasrendü morális értékrend mentén élő Hazafi idős éhnyugger (a (regnálók szerint)parazita Magyarokra akik akár a saját lábtörlőjük véletlen felgyujtásával is terror képesek.