Pokol Béla üzent: ha a miniszterelnököt ki kell vezettetni a parlamentből, akkor valami alapvetően romlott el
Amikor egy elismert alkotmányjogász, az Alkotmánybíróság volt tagja arra kényszerül, hogy komolyan javasolja: a miniszterelnököt fizikai kényszerrel vezettessék ki az ülésteremből – ott már nem csupán politikai botrányról van szó. … OLVASS TOVÁBB!









