Sürgősen kórházba szállították Szergej Lavrovot, miután megérkezett Indonéziába
Sürgősen kórházba kellett szállítani Szergej Lavrov orosz külügy minisztert, miután megérkezett a G 20-ak csúcstalálkozójára – tájékoztatták az indonéz hatóságok képviselői Associated Presst.
Elmondásuk szerint Lavrovot szívproblémák miatt kellett kórházba szállítani. Egyelőre bővebb tájékoztatást sem az indonéz hatóságok, sem a Denpasarban lévő Sangllah Kórház – ahova szállítottál – nem adtak.
Az orosz külügyminiszter a legmagasabb rangú orosz tisztviselő, aki részt vesz a G-20 kedden kezdődő csúcstalálkozóján.
Kiemelt kép: Szergej Lavrov orosz külügyminiszter. Archív fotó
Kapcsolódó:
Máris itt a cáfolat: nem igazak a Lavrov kórházba szállításáról szóló nyugati híresztelések
Legfrissebb anyagaink:
Magyarországot megszállták
Totális háborút indítottak a hazafiság ellen: magyar lobogókat gyaláztak és hajítottak a Dunába Budapesten (videó)
Elérte Európát az ebola
Megelégelték a hazafiak a propagandát: eltávolították a szivárványos jelképeket az Erzsébet hídról
Brutális földrengés pusztított Venezuelában – százezer halottól tartanak a hatóságok
Mától nincs védett üzemanyagár!
A brüsszeli és berlini mélyállam háttéralkui: elhallgattatás és politikai inkvizíció zajlik Németországban




















