Peszkov: Az EP viselkedése őrült ruszofóbia
Dmitrij Peszkov, a Kreml szóvivője szerint az a tény, hogy az Európai Parlament Oroszországot, mint terrorizmust támogató országként ismerte el, ismét csak a Nyugat russzofób érzelmeit mutatja.
Peszkov a Russia 1 tévécsatorna egyik műsorában úgy nyilatkozott, hogy a jóváhagyott dokumentum azonban semmilyen jogi következménnyel nem jár, ezért ezt ennek megfelelően kell kezelni.
A szóvivő azt ie elmondta, hogy az Európai Parlament képviselői érzelmi alapon döntöttek, ami a professzionalizmus és a szakmaiság óriási hiányáról ad bizonyosságot.
Legfrissebb anyagaink:
„Maďari za Dunaj!” – Meggyalázták a rimaszombati huszáremlékművet
300 ezer euró: Jótékonyság vagy bérgyilkosság? A varsói per két részre szakította az orosz ellenzéket
Mém-elnök és lebontott szuverenitás: Hova tart Magyarország?
Amikor pofán vág a valóság: erőszakos utcai mozgósítás Kijevben
Ukrajnánál korruptabb országot a Vén Európa még nem hordott a hátán: most egy 1200 milliárd forintos pénzmosásnál borul a bili
Az ünnepi tűzijáték után kapja a nyakába az ország a megszorításokat
A Tisza-kormány első 100 napjának 20 legelgondolkodtatóbb intézkedése, ami a zsebünket is érinti





















