Letartóztatták az Európai Parlament alelnökét
Belgiumban őrizetbe vették Eva Kaili európai parlamenti alelnököt a katari világbajnoksághoz kapcsolódó korrupciós ügyek miatt – jelentette pénteken este az AFP ügynökség.
Házkutatást is tartottak a politikus lakóhelyén, korrupció gyanúja miatt folyik ellene a nyomozás.
A Politico című újság ugyanakkor arról számolt be, hogy a belga rendőrség további 16 helyen tartott házkutatást és még négy embert vettek őrizetbe az Európai Parlamentben zajló korrupciós nyomozás részeként, amely a katari világbajnoksággal kapcsolható össze.
A belga szövetségi ügyészség közleménye szerint a házkutatásokat „bűnszervezetben elkövetett, korrupció és pénzmosás gyanúja miatt hajtották végre.”
Legfrissebb anyagaink:
Dr. Havasi Bertalan ismét Orbán Viktor sajtófőnöke lesz
Brüsszeli mintára rombol a Tisza-kormány: Magyar Péter megszünteti a történelmi magyar vármegyéket
Nem jött be a balliberális trükk: Itt a cáfolat, a kormány semmilyen költségvetési tételt nem titkolt el
„Nagyon szeretem a katalán építészetet” – Magyar Péter üzent, Gaudi-Nagy Tamás visszaüzent
Dr. Héjjas István: EGY DIKTÁTOR PÁLYAFUTÁSA
Budapest és Kijev párbeszédet kezdett a kárpátaljai magyarok jogairól a mozgósítási reform árnyékában
Oroszország válaszcsapást mért Ukrajnára – célpontok: hadiipar, energetika, kikötők, katonai repülőterek
























Ursulat mikor látjuk már rács mögött,neki is ott a helye!