Lavrov az Ukrajnában zajló belviszályról
Az ukrajnai belpolitikai „civakodás” egy olyan ország belügye, amely elvesztette függetlenségét, és amelyet kívülről irányítanak – mondta Szergej Lavrov orosz külügyminiszter – számol be a RIA Novosztyi.
„Ez egy olyan ország belügye, amely elvesztette függetlenségét, és kívülről kormányozzák, ezért hagyjuk, hogy azok foglalkozzanak ezzel a konkrét üggyel, akik az országot kormányozzák”
– mondta Lavrov egy sajtótájékoztatón a különböző kormányzati ágak és a kijevi hadseregparancsnokság közötti „civakodásokat” kommentálva.
Kiemelt képen: Szergej Lavrov orosz külügyminiszter
Legfrissebb anyagaink:
Levédia krónikása: ORBÁN VIKTOR VESZÉLYBEN VAN!
A gdański törésvonal: miért kérdőjelezi meg a Varsóval való konfliktus és a magyar vétó Ukrajna európai integrációját
A liberális világállam csapdája: a közösség helyett az egyén hamis szuverenitását erőltetik a tömegre
Tisztítótűz az egészségügyben: nagy erőkkel vonult ki a készenléti rendőrség a Semmelweis Egyetemhez
Pokol Béla üzent: ha a miniszterelnököt ki kell vezettetni a parlamentből, akkor valami alapvetően romlott el
Letartóztatták Bús Balázst – folytatódik a Tisza politikai tisztogatása
Kisebbségi jogok, történelmi sérelmek, nemzeti érdekek – mi húzódik a lengyel-ukrán feszültségek mögött?






















