Kárpátalja: Felfegyverzett katonák rontottak be egy ungvári konditerembe (videó)
Egészen szürreális videó járta be a kárpátaljai sajtót, miután nagyszabású razziát tartottak a toborzótisztek az több ungvári edzőteremben is kedden este – számolt be a Tények.
A KárpátHír beszámolója szerint az ukrán katonák a sportolni vágyó vendégeknek és a személyi edzőknek is behívókat kezdtek osztogatni. Az egyenruhások közül néhányan állig felfegyverkezve jelentek meg a teremben.
A háború kirobbanása óta megszokott jelenség, hogy még az utcán és az üzletekben is „meglepik” behívólevelekkel a férfiakat, ám a mostanihoz hasonló videó eddig még nem került nyilvánosságra.
MN
Legfrissebb anyagaink:
Egy hónap, négy botrány: így kormányoz Magyar Péter
Egyetemektől a repülőtérig: így építi le a nemzeti vagyont a Tisza-kormány
A kárpátaljai magyarok megoldhatatlan problémái – ahogyan Lengyelországban látják
A tiszás szavazók is megéreznék: Így kényszerítené térdre a magyar családokat az új uniós országajánlás
Cs. Szabó Béla: Zelenszkij és az európai vezetők öt feltételt szabnának az igazságos békéhez
„Jelentsenek fel!” – Balla György pontról pontra zúzta szét a tiszás rágalomhadjáratot
Tegyük rendbe a tényeket: Mi az igazság Gurzó Mária videója körül?





















