A bűnözők mellé állt a rendőrség: bezsuppolták a Bűnvadászokat
Lerohanták és őrizetbe vették a Bűnvadászok csapatát Pintér Sándor rendőrei. A Bűnvadászok az ingatlan tulajdonosával együtt, jogosan akartak bemenni egy kispesti lakásba, amit egy önkényes lakásfoglaló bitorolt – tájékoztat a … OLVASS TOVÁBB!









