Ărömködik a DK, mert az EP olyan hatĂĄrozatot fogad ma el, mely szerint „OrbĂĄn rendszere nem jogĂĄllam”
Az EurĂłpai Parlament csĂŒtörtökön egy olyan hatĂĄrozatot fogad el, amely szerint „OrbĂĄn rendszere nem jogĂĄllam, a rendszer lĂ©nyege a korrupciĂł” – mondta online sajtĂłtĂĄjĂ©koztatĂłjĂĄn a Demokratikus KoalĂciĂł (DK) ĂŒgyvezetĆ alelnöke. … OLVASS TOVĂBB!









