Orbán Viktor: Ha nem lesz orosz–európai csúcs, akkor csak meghallgatásra járhatunk előbb Washingtonba, majd Moszkvába is
Orbán Viktor miniszterelnök a Harcosok Klubja tagjainak kedden küldött üzenetében összegezte az uniós miniszterelnökök videókonferenciáján elhangzottakat. A miniszterelnök szerint nagyot fordult a világ, mivel a béke követeléséért nem is olyan … OLVASS TOVÁBB!









