Gőzerővel zajlik a Tisza Pártban a migrációpárti érzékenyítés
A Magyar Péter pártjához tartozó szervezetekben már zajlik a migrációpárti felkészítés – írta a Hír TV egy, a szerkesztőségükhöz eljuttatott felvételre hivatkozva. Hozzátették, hogy a Tisza-szigeteknek tartott fejtágítót Nagy Boldizsár, a Soros György által alapított CEU nemzetközi jogásza.
Az előadó állást foglalt a brüsszeli politika mellett és egyetértett a Magyarországra kiszabott migrációs büntetéssel.
Magyar Péter szerint az uniós joghoz igazított migrációs politikát kell bevezetni Magyarországon. Erről egy évvel ezelőtt beszélt egyik Magyar-infóján. A Tisza Párt elnöke akkor azt hangsúlyozta: az EU minden tagállama rendelkezik egy Brüsszel által jóváhagyott hatékony migránspolitikával.
A Tisza Párt EP-képviselői pedig Brüsszelben már bizonyítottak. Magyar Péterék az elmúlt időszakban több alkalommal is megszavazták azokat az uniós javaslatokat, amelyek az illegális bevándorlást ösztönző migrációs paktum végrehajtását segítik elő.
MN
Kiemelt képen: Magyar Péter és a Tisza párt képviselői az EP-ben /Fotó: Magyar Péter Facebook-oldala
Legfrissebb anyagaink:
A bukás okai – interjú Stoffán Györggyel
Az orosz védelmi minisztérium felszólította a kijevieket, hogy hagyják el városukat
A nemzet mint akadály: Csurka István próféciája a globalista önkényről
A brüsszeli helytartó bukása: Megroppant a globalista önkény Romániában
Orbán Viktor drámai üzenete a DPK felületén: Az önkény és a brüsszeli behódolás korszaka fenyeget
A Tisza rendszerváltást emleget – na de akkor mi lesz itt: diktatúra, vagy csak nem értik, miről beszélnek?
Vádaskodás után filmfesztivál: Olaszországba repült Magyar Péter a kormányváltás küszöbén























