OrbĂĄn Viktor: Amikor a nemzeti kormĂĄny hatalomra kerĂŒlt 2010-ben, MagyarorszĂĄg egy csĆdtömeg volt
OrbĂĄn Viktor a Szakma SztĂĄr FesztivĂĄlon elmondta, korĂĄbban, 2010-ben az volt a közmeggyĆzĆdĂ©s, hogy MagyarorszĂĄgon munkĂĄbĂłl nem lehet megĂ©lni, ezĂ©rt milliĂłszĂĄm Ă©ltek emberek segĂ©lybĆl, ĂŒgyeskedĂ©sbĆl, a szabĂĄlyok kijĂĄtszĂĄsĂĄbĂłl, vagy kerestek … OLVASS TOVĂBB!









