Elfogták az Erzsébet hídi buzi zászlókat eltávolító városvédőt – Novák Előd kifizeti a büntetését
A Budapesti Rendőr-főkapitányság elképesztő, már-már komikusan gyors hajtóvadászatot indított egy 58 éves mogyoródi férfi ellen, akinek bűne mindössze annyi volt, hogy a hétvégén megelégelte az agresszív LMBTQ-propagandát, és az Erzsébet hídról a Dunába dobálta az oda önkényesen kihelyezett Pride-zászlókat.
Miközben a főváros közbiztonsága romokban hever, a rendőrség kiemelt ügyként kezelte a „szivárványos rongyok” sorsát:
Az igazi csattanó azonban az, hogy a politikai kézivezérléssel működő hatósági gépezet ezúttal nem fogja tudni anyagilag tönkretenni a bátor városvédőt. Novák Előd, a Mi Hazánk országgyűlési képviselője ugyanis – szinte megérezve a rendőrségi bosszúhadjáratot – már június 22-én délután, a férfi esti elfogadása előtt bejelentette: teljes egészében átvállalja és kifizeti a férfi büntetését.
Novák Előd közösségi oldalon közzétett állásfoglalása tűpontosan világít rá a helyzet abszurditására:
„Budapest mindenkié! – ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa az Erzsébet hidat egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint pl. az LMBTQSTB-lobbi a zászlóival. Érthető, ha a provokációra az utca embere a szivárványos rongyok eltávolításával válaszolt, bár ízlésem szerint a kukában volna a helyük, a rendőrség páratlanul gyors fellépése miatt érthető a Duna segítségének igénybevétele is, hiszen ennyi zászlóval már nem lehet elszaladni”
A nemzeti politikus nem kímélte Karácsony Gergely főpolgármestert sem, kiemelve, hogy
Novák emlékeztetett: Karácsony tavaly egy betiltott gyűlés megtartását is büntetés nélkül úszta meg az ő feljelentése ellenére, miközben most egy rendet helyreállító, véleménynyilvánításával élő magyar honfitársunkat akarnak meghurcolni.
A Mi Hazánk képviselője szerint felháborító, hogy az új kormány alatt is folytatódik a rendőrség politikai kézivezérlése.
Mivel ez nem történt meg, az utca embere kényszerült fellépni a vizuális környezetszennyezés ellen. A mogyoródi hazafi tehát nem rongáló, hanem a főváros önbecsülését megmentő városvédő, aki mögé – Novák Elődnek köszönhetően – sziklaszilárdan odaáll a nemzeti oldal.
Szerző: Kiss Elvira
#nemzetiinternetfigyelo #novakelod #erzsebethid #mihazank #karacsonygergely #politika #varosvedo #nif





















