Búzaföldeket gyújtanak fel az ukrán biztonsági erők
Búzaföldeket gyújtanak fel a Herson régió határán az ukrán biztonsági erők – mondta a RIA Novosztyinak Kirill Stremousov, a regionális katonai-polgári közigazgatás helyettes vezetője.
„Helikopterekről gyújtottak fel olyan búzaföldeket, amelyek a demarkációs vonalon helyezkednek el. Ezt a náci rezsimet ez egyáltalán nem érdekli” – mondta Kirill Stremousov.”
Stremousov szerint a kijevi hatóságok a kollektív nyugat támogatásaiból élnek, és a hétköznapi emberek kevéssé érdeklik őket. A hatalom embereit lényegében kitartja a Nyugat, azonban azonban az egyszerű hétköznapi emberek sorsa nem érdekli őket – tette hozzá a CAA helyettes vezetője.
Kiemelt kép: © A Kherson régió nemzeti rendőrsége
Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.
Kérjük Önöket, hogy a
DONATE
gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!
A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.
Nagyon köszönjük!
Mementó 2006 emlékmű




![Kiemelt kép: Izrael a háború kezdete óta több gázai templomot is célba vett, köztük a görög ortodox Szent Porphyrius templomot, amely a világ harmadik legrégebbi temploma. [Getty]](https://internetfigyelo.com/wp-content/uploads/2025/11/kereszteny-templom-Gazaban.jpg)







