Benjámin Netanjahu és Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal
Benjámin Netanjahu izraeli kormányfő és Orbán Viktor miniszerelnök csütörtökön telefonon egyeztetett Donald Trump amerikai elnökkel – jelentette az israelnationalnews hírportál.
[irp posts=”138783″ ]
A tájékoztatás szerint a felek arról beszéltek, hogy Magyarország úgy döntött, kilép a Nemzetközi Büntetőbíróságból (ICC). A három politikus ezen felül megvitatta az esetleges további lépéseket ez ügyben – írja az MTI.
Kiemelt képen: Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök (balra) és magyar kollégája, Orbán Viktor a Budai Várban 2025. április 3-án. Fotó: © AP Photo / Erdos Dénes
Legfrissebb anyagaink:
Megelégelték a hazafiak a propagandát: eltávolították a szivárványos jelképeket az Erzsébet hídról
Brutális földrengés pusztított Venezuelában – százezer halottól tartanak a hatóságok
Mától nincs védett üzemanyagár!
A brüsszeli és berlini mélyállam háttéralkui: elhallgattatás és politikai inkvizíció zajlik Németországban
Schiffer András: Magyarország szétzilálásának a programja zajlik, ez a Rákosi-éra nyelve
A kereső már nem listáz, hanem válaszol
Leszámolás tiszás parancsra? Őrizetbe vették Bús Balázst, Óbuda korábbi fideszes polgármesterét






















