Baleset érte az Orbán Viktort kísérő konvojt Németországban (videó)

Életét vesztette egy Orbán Viktor miniszterelnököt kísérő konvojban szolgálatot teljesítő motoros rendőr Stuttgartban, egy másik súlyos sérüléseket szenvedett.

A balesetet az okozta, hogy egy idős nő figyelmen kívül hagyta a konvoj haladását biztosító terelő jelzéseket és nekiütközött a 61 éves rendőr motorjának – jelentette a helyi rendőrség. A magyar miniszterelnököt szállító konvoj éppen a repülőtérre tartott, amikor bekövetkezett a tragédia. Egy másik, egyébként 27 éves motoros rendőrt súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba.

A stuttgarti rendőrség az esettel kapcsolatban egy közleményt is kiadott, bár abban a miniszterelnök nevét nem írták le, azonban a Die Welt kérésére a helyi hatóságok megerősítették, hogy valóban az Orbán Viktor konvoját biztosító rendőri kíséretről van szó.

A magyar miniszterelnök biztonságban volt a baleset idején, sem őt, sem kíséretének tagjait nem érte sérülés.

Nemzeti InternetFigyelő (NIF)

Kiemelt kép: illusztráció / Fotó: Welt Tv

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük