Az utca emberének véleménye: „Nem a rezsicsökkentés ostobaság, hanem Márki-Zay Péter” 📺
Mediaworks Hírcentrumának munkatársai megkérdezték az utca emberét Márki-Zay Péter kijelentéseiről. Egy biztos, hogy azzal a sok ostobasággal, amit az elmúlt pár napban összehordott az ellenség egyelőre még miniszterelnök-jelöltje, a saját szavazóinak a józan többsége sem ért egyet. Egyszerűen csak azért, mert normális ember nem lehet saját maga ellensége.
„Nem a rezsicsökkentés ostobaság, hanem Márki-Zay Péter” – többek között így reagált az utca embere a baloldal miniszterelnök-jelöltjének legutóbbi kijelentéseire. Márki-Zay ostobaságnak nevezte a rezsicsökkentést, és a magas benzinárra pedig szerinte az lenne a megoldás, ha az emberek kisebb autót vezetnének. A Mediaworks Hírcentruma által megkérdezett emberek között akadt olyan is, aki szerint a politikus jobban tenné ha visszamenne Kanadába.
Mediaworks Hírcentrum nyomán
Legfrissebb anyagaink:
A politika mételye és a kereszténység
Elfogták az Erzsébet hídi buzi zászlókat eltávolító városvédőt – Novák Előd kifizeti a büntetését
Kész a szakítás? Pócs János szerint a Tisza-frakció kivonulhat Magyar Péter mögül
Megszavazta a Tisza a védett benzinár eltörlését: Napokon belül kilőnek az árak a kutakon
A náci Németország 85 évvel ezelőtt támadta meg a Szovjetuniót – Náci nosztalgiák napjainkban
A nagy tiszás abszolút filmszínház: maffiaállamozás mögé rejtett dilettantizmus a parlamentben
Parlament helyett temetkezési vállalat – Magyar Péter nekiment a képviselői múltnak






















