Feljelentést tett Kövér László a parlamenti rendbontás miatt
Büntető feljelentést tett Kövér László a Pride betiltása elleni parlamenti rendbontás miatt.
Az Országgyűlés elnöke Bedő Dávid, dr. Hadházy Ákos, Lőcsei Lajos és ismeretlen tettesek ellen nyújtotta be a dokumentumot a Legfőbb Ügyészséghez, az Országgyűlés ülésén elkövetett rendbontás miatt.
A feljelentés indoklása tartalmazza, hogy 2025. március 18. napján az Országgyűlés ülésén a gyülekezési jogról szóló 2018. évi LV. törvénynek a gyermekek védelmével összefüggő, valamint az ehhez kapcsolódó törvények módosításáról szóló törvényjavaslat zárószavazása során a feljelentettek
az országgyűlési képviselőkre irányadó magatartási szabályokat megszegve,országgyűlési képviselő társaik testi épségét és egészségét veszélyeztetve jelentős mértékben megzavarták, illetve akadályozták az ülés menetét,
azzal a kifejezett szándékkal, hogy megakadályozzák a törvény elfogadását.
Kiemelt kép: Kövér László házelnök az Országgyűlés plenáris ülésén (Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd)
Legfrissebb anyagaink:
Irán lezárja a Hormuzi-szorost, Magyar Péterék eltörlik a védett árakat: Brutális benzinár-robbanás fenyegeti a magyarokat
Árad az LMBTQ a Duna fölött – szivárványos zászlók borítják az Erzsébet hidat
Sorsdöntő parlamenti választásra készül Oroszország: az elkövetkező öt év a tét
Szilágyi Ákos: Tovább, Nélküled
A kisebbségi jogok ára: Magyarország eltörölte Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását
Moszkva brutális figyelmeztetése a NATO-nak: Pusztító válasz vár az agresszorokra
Világbotrány a Tisza Párt körül: Pócs János újabb feljelentést tesz a Kontroll nevű hazugsággyár ellen





















