ORBÁN VIKTOR BRÜSSZELBŐL: MAGYARORSZÁG NEM TÁMOGATJA UKRAJNA EU CSATLAKOZÁSÁT

A kötelező menekültkvóták szabályozása az Európai Unióban a szubszidiaritás elvének érvényesülése tükrében, I. rész

dr. Tárnok Balázs PPKE-JÁK Doktori Iskola A kötelező menekültkvóták szabályozása az Európai Unióban a szubszidiaritás elvének érvényesülése tükrében;  I. rész Bevezetés A 2015-ben kiélesedett migránsválságra reagálva az Európai Unió Tanácsa … OLVASS TOVÁBB!

Kiegészítés: SEGÉLYKIÁLTÁS: NEM MEGYEK EL A “KVÓTÁRÓL SZÓLÓ” NÉPSZAVAZÁSRA! (FRISSÍTÉS 1 ÉS 2!)

A NIF honlapján megjelent cikkemhez (linket lásd alább), igen széleskörű hozzászólásokra reagálva, a következőket szeretném közölni: https://internetfigyelo.wordpress.com/2016/05/14/segelykialtas-nem-megyek-el-a-kvotarol-szolo-nepszavazasra/ Valódi nevem a Madarász László. Magyar vagyok, a szó legnemesebb értelmében is, hazáját-, … OLVASS TOVÁBB!

Műveleti terv része volt Pásztor István leköpése. Cél a Földvédő Mozgalom leállítása! Frissítés!

Pásztor István egy magyar nép elleni provokációban vett részt, melyet nyilvánvalóan megrendeztek, hogy leállítsák a magyar földvédő mozgalmat. Embereket beperelhessenek, Gaudi Nagy Tamás ügyvédet zaklathassák és a résztvevőket egyes földvédők … OLVASS TOVÁBB!

Új párttörvény kell !!! Alul javaslat a JOBBIK-helyzet megoldására!

NIF: Az alábbi hozzászólást (hsz) és a linket a cikkhez már nem tudom ki küldte be. Túl sokáig parkolt a név megadása nélkül a vázlatok között. Az alábbi hsz ettől … OLVASS TOVÁBB!