Felmentették a budapesti rendőr-főkapitányt – a globalista média „megágyazott” a lépéshez

Azonnali hatállyal felmentette vezetői beosztásából Terdik Tamás rendőr vezérőrnagyot, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) vezetőjét Pósfai Gábor belügyminiszter – közölte a Belügyminisztérium szerdán az MTI-vel. A tárcavezető döntése értelmében a felmentés … OLVASS TOVÁBB!

Lebukott a Telex: Hazug narratívát építettek az aranykonvoj köré

Újabb szintet lépett a baloldali média dezinformációs kampánya az úgynevezett „aranykonvoj-ügyben”. Mint ismert, a Terrorelhárítási Központ (TEK) még márciusban feltartóztatott hét ukrán állampolgárt, akiknél készpénzt és aranyat találtak.