KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Pencen is győzött a Fidesz által támogatott jelölt

A Pest megyei Pencen májusban elhunyt a település polgármestere, Králik József, emiatt kellett időkőközi választást tartani.

A Pest megyei Pencen májusban elhunyt a település polgármestere, Králik József, emiatt kellett időkőközi választást tartani.

A voksolást követően Kádár Ferenc a Facebookon köszönte meg a szavazók támogatását. „Köszönöm a bizalmat mindenkinek, hálás vagyok! Meg fogom szolgálni! Hajrá Penc” – fogalmazott.

Ez is érdekelheti:  Putyin: Németország nem hibáztathatja magát örökké a náci bűnök miatt

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Itt várjuk hozzászólását!