Kiemelt képen: Futó Boglárka a HírTv riportere / Fotó: HírTv

Halálosan megfenyegették Magyar Péter emberei a HírTV műsorvezetőjét

Vállalhatatlan stílusban, olykor halálosan is fenyegetik a Tisza párt hívei, aktivistái Futó Boglárkát – hívta fel a figyelmet közösségi oldalán Deák Dániel.

Az elemző rámutatott: a fenyegetések hátterében az áll, hogy a HírTV műsorvezetője kérdéseket tett fel Magyar Péterék kiszivárgott, botrányos listájával kapcsolatban – mutat rá az alapvető okra az Origo.

„Futó Bogit vállalhatatlan stílusban támadják a tiszások Magyar Péter vezetésével. Többen közülük odáig mennek, hogy a halálát kívánják, és üzenetekben fenyegetik. De miért? Mert volt bátorsága kérdéseket feltenni például a kiszivárgott tiszás listával kapcsolatban – azon a listán ugyanis a saját szimpatizánsaikat illetik minősíthetetlen jelzőkkel”

– írja közösségi oldalán Deák Dániel.

Az elemző szerint az említett lista, és az, ahogy Futó Boglárkát támadják, világosan mutatja:

„hiába beszél Magyar Péter szeretetországról, a valóságban ők azok, akik gyűlöletet keltenek – még a saját közösségük tagjai felé sem mutatnak tiszteletet”.

Deák Dániel ezzel zárja bejegyzését:

Szerencsére Bogit – és minket is – nem abból a fából faragtak, hogy meghátráljunk az ilyen típusú támadások miatt. Tudjuk ugyanis, hogy az igazság a mi oldalunkon van! Hajrá, Bogi!

https://www.facebook.com/deakdanielelemez/posts/1262708068546554?ref=embed_post

 

 

Kiemelt képen: Futó Boglárka a HírTv riportere / Fotó: HírTv

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük