KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Gaudi az MSZP hazaárulásáról az energiaszektor visszavásárlása kapcsán

GaudiAz Alkotmányügyi bizottság október 28-ai ülésén Gaudi-Nagy Tamás az energiaszektor visszavásárlására irányuló MSZP-s javaslatról megállapította, hogy legalább olyan képtelenség és hazaárulás, mintha Kárpátalja visszatérési lehetősége esetén arra nyújtanának be a szocialisták javaslatot, hogy ki hatalmazta fel rá a kormányt, és egyáltalán mennyibe fog ez kerülni az állampolgároknak.

A radikális képviselő szerint nem kérdés az, hogy vissza kell vásárolni a német energiaipari vállalat magyarországi gázüzletágát, és inkább azt kellene vizsgálni, hogy hogyan lehetett az, hogy az MSZP elkótyavetyélte a magyar nemzet stratégiai energiaszektorát.

Az alábbi összefoglalót ajánljuk mindazoknak, akik szívügyüknek tekintik az energiaszektor magyar kézben tartását, és elszámoltatnák az MSZP-s felelőseit a korábbi áron aluli értékesítésnek.

[youtube=http://youtu.be/ghwvrSTj3R4]

Nemzeti InternetFigyelő

Ez is érdekelheti:  Trump BEIKTATÁSI PARTI Budapesten a Reagan szobornál !

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

One thought on “Gaudi az MSZP hazaárulásáról az energiaszektor visszavásárlása kapcsán

  1. Ez mind igaz, de jó, hogy említésre került Kárpátalja, mivel negyedszer csapták pofon az ott élő magyarságot, hiszen kérés nélkül 1990-ben visszacsatolásra kerülhetett volna. Ma viszont Szerbia uniós csatlakozásához és Ukrajnával kötendő társulási egyezményhez jelenlegi kormányunk nem köt feltételeket! Egyelőre erről ennyit…
    Anna

Itt várjuk hozzászólását!