Nem értek egyet az ukrånok uniós csatlakozåsåval kapcsolatos népszavazåssal!
ArrĂłl, hogy az ukrĂĄnok UniĂłs tagok legyenek-e, Ă©n nem akarok szavazni. Ennek több oka is van. ElsĆ sorban a demokrĂĄcia, amiben Ă©n ugyan nem hiszek, de hivatalosan az van MagyarorszĂĄgon. … OLVASS TOVĂBB!









