KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Biden először látott, később már nem látott képeket lefejezett gyerekekről – a Fehér Ház képviselője magyarázkodott

Korábban beszámoltunk arról, hogy Joe Biden amerikai elnök a Hamász által a hétvégén végrehajtott tömegmészárlásokra utalva azt mondta, hogy látott képeket Izraelben „gyermekeket lefejező terroristákról” – írja a BBC.

„Régóta csinálom ezt. Soha nem hittem volna, hogy látni fogok – megerősítették a gyerekeket lefejező terroristákról készült képeket”

– állította Biden, amikor szerda délután a zsidó közösség vezetőinek kerekasztalán beszélt.

A közösségi médiában és néhány híradásban is megjelentek ilyen képek és jelentések, de az izraeli védelmi erők nem ezeket az információkat nem erősítették meg.

A BBC megkereste a Fehér Házat, hogy felvilágosítást kérjen Biden kijelentéséről.

A Fehér Ház egyik tisztviselője azóta a BBC-nek elmondta, hogy Biden nem látott ilyen képeket.

Az elnök

„Az izraeli beszámolókra és jelentésekre utalt” – mondta a tisztviselő.

BBC nyomán…

Nemzeti InternetFigyelő (NIF)

Kiemelt képe: Joe Biden nyilatkozik / Forrás: (X)

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 
Ez is érdekelheti:  Tamás a Krímből: Kína belépett a háborúba Irán oldalán; ég Haifa, Tel-Aviv és Jeruzsálem!

Mementó 2006 emlékmű

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Itt várjuk hozzászólását!