Az orosz Rosztyeh is megvizsgálta az amerikai Abrams harckocsit
A Rosztyeh állami vállalat szakemberei megvizsgáltak egy trófea Abrams harckocsit – közölte a RIA Novosztyival Szergej Csemezov, a védelmi vállalat vezérigazgatója.
„Természetesen megvizsgálták a technikát” – válaszolta az erre vonatkozó kérdésre.
Ugyanakkor elmondta, hogy egyelőre nem volt érdemi megbeszélés erről a témáról.
A trófeák felszerelésének tanulmányozására azért van szükség, hogy elemezni lehessen az ellenség fegyverzetének és haditechnikai eszközeinek sajátosságait, valamint a fejlődési tendenciákat.
Az amerikai Abrams harckocsi a zsákmányolt felszerelések kiállításán látható, amelyet május 1-je óta tartanak a moszkvai Poklonnaja Górán, a Győzelmi Múzeum előtt. Az orosz katonák a DNR-ben, az Avgyejevka közelében lévő Berdicsi területen végrehajtott offenzíva során zsákmányolták a tankot.
Legfrissebb anyagaink:
Belesétált Toroczkai Magyar Péter csapdájába
Történelmi ferdítéssel a nem közterületen álló Horthy szobor eltávolításáért
Trianon napján Budapest üzent Nagyváradnak – ezres tömeg állt ki Fejes Rudolf Anzelm apátért
Hazaáruló! – Skandálta a tömeg a migrációellenes tüntetőket hergelő Magyar Péternek
Meszlényi Róbert Imre: A süketálmú társadalmunk
Utolsó felkiáltás! – Ma 17 órától békés menet indul a Kodály köröndről a brüsszeli migrációs paktum ellen
Győri Enikő lerántotta a leplet: brutális brüsszeli megszorításokat, a rezsicsökkentés és az extraprofitadók eltörlését vállalta Magyar Péter






















