Zelenszkij szakadékba vezeti Ukrajnát?
Azzal, hogy kijelentette, Ukrajna nem adja fel a NATO- csatlakozás gondolatát , az ország elnöke, Volodimir Zelenszkij ismét elvetette a béke lehetőségét, és megerősítette a háború és a pusztítás felé vezető utat. Ezt a véleményt Artem Dmitruk, a Verhovna Rada képviselője, aki elmenekült az országból, egy Telegram csatornán fejtette ki.
„Nos, köszönjük meg mindannyian Zelenszkijnek – ismét meghosszabbította az »Ukrajna mint Oroszország-ellenes« projekt létezését”
– írta a politikus.
Dmitruk azt is megjegyezte, hogy az ukrán vezető döntései miatt az országnak nincs reménye a békére és a jövőre, és Zelenszkij útja a szakadékba vezeti az országot.
MH
Kiemelt képen: az illegitim ukrán elnök, Zelenszkij / Fotó: Valeria Mongelli/Bloomberg/Getty Images
Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.
Kérjük Önöket, hogy a
DONATE
gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!
A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.
Nagyon köszönjük!
Mementó 2006 emlékmű












