KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Újabb tárgyalásokba kezdett a kormány a Nemzetközi Valutaalappal (N1 Híradó)

  • – A szabadságharc vége – Újabb tárgyalásokba kezdett a kormány a Nemzetközi Valutaalappal
  • – Hitelkárosultak – A Jobbik szerint a Nemzeti Eszközkezelő nem nyújt megoldást az adósrabszolgaságra
  • – Kossuth tér – 100 milliárdért újítaná fel a kormány az Országház előtti teret

 

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=GG-P9J_R-ZA]

Nemzeti InternetFigyelő

Ez is érdekelheti:  Életveszélyesen megfenyegette Tel-Aviv és Haifa lakóit az iráni vezérkari főnök

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

3 thoughts on “Újabb tárgyalásokba kezdett a kormány a Nemzetközi Valutaalappal (N1 Híradó)

  1. Nyugati közgazdasági tanulmányaimból tudom, hogy olyan nincs, hogy nincs pénz (az populizmus): pl. kórház-szanálásra, orvosi-tanári létminimumra nincsen, múzeum-átrendezésre, népstadion-bontásra-építésre stb. vannak akár 100-milliárdok is. A politikai hatalom váltógazdálkodással sem megbízható. A demokrácia nemcsak intézmény és jog kérdése, hanem tisztességgé is, amihez nem kellett demokrácia soha.

  2. A hülye a testét edzi, az okos a szellemét! Amíg az országot kaszával aratták, nem kellett sportolni! Az 1849 es háborúban 30km gyalogoltak, felszereléssel, könnyítés 15 orakkor csata! Még az 1900 évek elején 80 kg.os volt a búzászsák, egész nap rakták, nem volt sportra szükség mint a mai neylon cincéreknek! Puskásék a libalegelőn nőttek fel, nem számítógép mellett, 20 évesen alkoholistán akar labdarúgó karriert!

  3. „- Hitelkárosultak – A Jobbik szerint a Nemzeti Eszközkezelő nem nyújt megoldást az adósrabszolgaságra”
    „A demokrácia nemcsak intézmény és jog kérdése, hanem tisztességgé is, amihez nem kellett demokrácia soha.”
    Igen,a legnagyobb hiany a tisztesség.Mert,mit is csinalt a kormany?
    „Valószínűleg nem lesz népszavazás Európa-szerte a közös és valóságos gazdasági unióról, mert „politikai uniót” is akarnak, és a szabadon fosztogatható kelet-európai országoknak nem lenne célszerű beleszólniuk! Pont ennek a hozzáállásnak köszönhetően, a PTK, BTK és az uniós jogok szerint is csalásnak, megtévesztésnek minősülő deviza-alapú hitelezés, alap, fedezet, és valós érték nélküli „tartozásait” is törvényellenesen fogják „behajtani”! ”
    Az IMF és az idegenszívűek esete…
    http://hungarianrealnews.com/news.php?readmore=182

Itt várjuk hozzászólását!