Tamás a Krímből társadalmi mozgalmat indít a Sebestyén Józsefet ért tragédia kapcsán (újabb videók)
Egyre duzzad a felháborodás az ukránok által agyonvert Sebestyén József halála miatt – petíció indult: Minden magyar felelős minden magyarért!
Orbán Viktor miniszterelnök ma reggeli Kossuth Rádióban elhangzott interjújában világosan fogalmazott: Sebestyén Józsefet agyon verték. Ezzel a mondatával a miniszterelnök az egyértelmű igazságra világított rá, konkretizálva a történteket.
Tamás a Krímből ma ismét egy külön videót szentelt a gyilkosságnak, illetve annak az elvárásnak, hogy ne engedjük, hogy ez a tragédia elmosódjon, az emlékezet homályába süllyedjen. Ezt nem tehetjük, hiszen egy magyar állampolgárt, egy családapát gyilkoltak meg az ukrán katonai junta képviselői.
Tamás ma reggeli videójában bejelentette, hogy társadalmi mozgalmat indít, mert fel kell ismernünk azt, hogy csak együtt, csak közösen leszünk képesek felvenni a harcot a ránk és nemzetünkre leselkedő veszélyekkel szemben.
Petíció:
Igazságot Sebestyén József nemzettársunknak!
Most erőt és határozottságot kell mutatnunk!
A magyar belpolitika posványától mentes, nemzeti egységet előremozdító döntést kell hoznunk!
Társadalmi mozgalmat indítunk, amelynek célja, hogy oly sok évnyi megaláztatás után újra felismerjük: csak együtt, csak közösségben lehetünk erősek!
Csak együtt, csak közösen lehetünk képesek felvenni a harcot a közvetlenül ránk és nemzetünkre leselkedő veszélyekkel. Végveszélyben vagyunk és egy módunk van arra, hogy ezt elhárítsuk.
Egy mód, egy felismerés: minden magyar felelős, minden magyarért!
Ezért a mai nappal aláírásgyűjtést indítunk!
Követeléseink:
1. Az Európai Uniótól és Ukrajnától független, nemzetközi vizsgálóbizottság felállítását az eset körülményeinek feltárására, magyar irányítás alatt!
2. A gyilkosok és a nemzettársunk halálához hozzájáruló hanyag orvosi személyzet felelősségre vonását!
3. Hivatalos bocsánatkérést, erkölcsi- és anyagi kártérítést az ukrán állam részéről az áldozat családjának és a magyar nemzet irányába.
4. Sebestyén József hősi halottként történő elismerését a Magyar Honvédség részéről, mivel magyar állampolgárként, a Magyar Nemzet elidegeníthetetlen tagjaként, akarata ellenére került katonai konfliktusba, amelyben az életét vesztette. A végrehajtáshoz szükséges törvény és rendeletmódosításokat a magyar országgyűlés hajtsa végre!
A mindenkori magyar honvédelmi tárca és a magyar kormány a nemzet egységét kell szimbolizálja, főként ilyen vészterhes időkben!
A nemzetét szerető magyarok vágya, hogy közvetlen, gyakorlati intézkedéseket lássunk politikai vezetőink részéről.
Sebestyén József egy jobb, egy magyar világban nem ilyen sorsot kapott volna.
Nekünk, a magyar nemzet tagjainak és a magyar kormánynak kötelessége, hogy Sebestyén Józsefnek igazságot szolgáltasson!
Igazságot akarunk egy megkínzott és megölt magyar férjnek, magyar apának, magyar fiúnak!
Mutassuk meg erőnket, mutassuk meg a világnak, hogy a magyar nem dobta el gerincét és képes megvédeni érdekeit, ahogy ezt legalább 1100 éve tesszük a Kárpát hazában!
Támogasd Te is aláírásoddal a kezdeményezést, amelyet a magyar kormány asztalára fogunk juttatni! Ne feledd: minden magyar felelős, minden magyarért!
Technikai információ: e-mail címed megadása nem kötelező, de nagyban segíti a petíció eredményeivel kapcsolatos HITELES tájékoztatást. E-mailt csak komoly változás, valamint eredmény elérése esetén küldünk!
A petíciót IDE kattintva lehet aláírni!
További részletek a Tamás által elkészített videóban:
Készítette: Magyar B. Tamás (Tamás a Krímből)
A mindenkori magyar kormány nemzetközi bíróságon kérheti a Trianoni „béke”-diktátum felülvizsgálatát. Miért nem teszi évtizedek óta?! A petíciók nem érnek célt.