KAPU TIBOR MEGÉRKEZETT AZ ŰRÁLLOMÁSRA
     

KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Orbán Viktor: A transzatlanti egység élesen megbomlott

A transzatlanti egység élesen megbomlott – írja Orbán Viktor miniszterelnök a közösségi oldalán ma reggel közzétett bejegyzésében.

Mint fogalmazott, az elmúlt napokban történt katonai akciók azt vetítik előre, hogy a háború hosszabb és brutálisabb lesz annál, mint amire az év elején számítottunk.

Tegnap a Védelmi Tanács ülése előtt Szijjártó Péter külügyminiszter is ugyanerre a tényre hívta fel a figyelmet a közösségi oldalán megjelent videójában.

A miniszterelnök mai bejegyzésében az alábbiakat írta:

Az elmúlt napokban történt katonai akciók azt vetítik előre, hogy a háború hosszabb és brutálisabb lesz annál, mint amire az év elején számítottunk.

Szembe kell nézni a ténnyel, hogy a transzatlanti egység élesen megbomlott. Soha nem volt ekkora szakadék a Trump vezette békepárti erők és a háború folytatását akaró brüsszeli és kijevi vezetők között.

Magyarország a béke oldalán kell maradjon, még ha ez azt is eredményezi, hogy a Brüsszellel folytatott vitáink hangosabbak lesznek.

Fel kell készülnünk arra, hogy a háború elhúzódik, ennek minden biztonsági és gazdasági következményeivel együtt.

Fel kell készülnünk arra, hogy Magyarországot kétszeres erővel fogják megtámadni, mert Magyarország Trump elnök szövetségese, és Magyarország békét akar és nem a háború folytatását.

Fel kell készülnünk, hogy a Magyarország ellen bevetett titkosszolgálati műveletek, a lejárató kampányok és a háborús propaganda akciók az eddiginél is nagyobb lendülettel folytatódnak.

Ma délutánra ezért összehívtam a Védelmi Tanács ülését. Felkészülünk és megvédjük Magyarországot és a magyar családokat!

Ukrajna nem kifelé, hanem befelé megy a háborúba

A Védelmi Tanács tegnapi ülése után a kormányfő tegnap egy videót tett közzé közösségi oldalán, melyben Orbán Viktor kifejti, hogy Donald Trump törekvései ellenére Ukrajna nem kifelé, hanem befelé megy a háborúba.

Mint kifejti, a brüsszeli bürokraták nem támogatják az amerikai béketerveket.

 

Nemzeti InternetFigyelő (NIF)

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Itt várjuk hozzászólását!