KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Kiemelt kép: MTI / Bruzák Noémi

Életveszélyesen megfenyegették Menczer Tamást

A kormánypártok kommunikációs igazgatója a közösségi oldalán közzétett bejegyzésében írta meg, mi történt amikor Sátoraljaújhelyre a Harcosok Klubja edzőtáborba tartó útjuk során, megálltak egy kávéra. 

Egy férfi utánaszólt, megkérdezte tőle:

Maga még él? Menczer Tamás válaszolt, hogy igen, majd visszakérdezett: Miért, zavarja? Azt a választ kapta, hogy „Majd meglátjuk.” Ugyanezt a választ kapta akkor is, amikor megjegyezte, hogy az életéről talán nem a férfi dönt.

Menczer Tamás mindezt úgy kommentálta: Charlie Kirk meggyilkolása után két nappal… Tegnap Lázár János, ma én.

Hozzátette: épül a tiszás szeretetország.

Mi nem ilyen országot akarunk. A politikai ellenfelemet le akarom győzni. De soha nem kívánom a halálát!

– írta végül Menczer Tamás.

 

Nemzeti InternetFigyelő (NIF)

Kiemelt kép: MTI / Bruzák Noémi

Ez is érdekelheti:  Ukrán cég dolgozhatott a Tisza Párt applikációján – közel húszezer felhasználó adatai szivárogtak ki

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Itt várjuk hozzászólását!