KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Azonnal feljelentéssel fenyeget a Fidesz vezetője, ha vagyonáról kérdezzük

Hörömpő Annamária a ceglédi Fidesz elnöke, önkormányzati képviselő vagyonbevallásából nehezen derül ki, hogy a résztulajdonában álló 1100 négyzetméteres százmillióért hirdetett ház milyen részben és területben is az övé.

N1Tv

Ez is érdekelheti:  Egy napon született a hadsereggel - 79 éves az Amerikát naggyá tenni akaró Donald Trump

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Itt várjuk hozzászólását!