Gyilkosság miatt eljárást indított a rendőrség Újbudán
Emberölés gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség, miután egy halott nőre és vérző férjére találtak Budapesten, egy XI. kerületi lakásban; a férfi részleges beismerést tett.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon vasárnap azt írta: a rendőrök péntek délután találták egy XI. kerületi társasház egyik lakásában a halott nőt és vérző férjét. A mentők a sérült férfit kórházba vitték.
A rendőrség emberölés gyanúja miatt indított eljárást, a sérült férfi, akit szombaton gyanúsítottként hallgattak ki, részleges beismerést tett.
Legfrissebb anyagaink:
Nem bírnak magukkal a Benes-dekrétumok örökösei: Hiába mentették fel a dunaszerdahelyi Nemzeti Összetartozás Emlékműve alkotóit, a szlovák hatóságok tovább vegzálják őket
Medvegyev: Ukrajna felbomlása elkerülhetetlen
Épül a IV. Birodalom: Brüsszel digitális béklyót ver a magyar felhasználókra is
Az USA vádat emelt Raúl Castro ellen – Havanna katonai agressziótól tart
Hollai Hehs Ottó: Kormányváltás, avagy az új politikai helyzet
Hogyan buktatta meg Tusk Orbán Viktort – a lengyel titkosszolgálat és a FIMI-hadművelet anatómiája
Sorosék bejelentették: az amerikai demokráciát akarják „megmenteni”























