Oroszország: 100 évre betiltották Moszkvában a melegfelvonulásokat

A moszkvai városi bíróság csütörtökön helybenhagyta a kerületi bíróság döntését, amely törvényesnek ismerte el, hogy a főváros 100 évre betiltotta a melegfelvonulásokat.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nyikolaj Alekszejev, a GayRussia szervezet képviselője azonban bejelentette, hogy megfellebbezi a döntést a moszkvai városi bíróság elnökségénél. Amennyiben az sem ad igazat neki, akkor az Emberi Jogok Európai Bíróságához fordul a tiltás miatt.
Tavaly az orosz LGBT (Leszbikusok, Melegek, Biszexuálisok és Transzneműek) közösség képviselői élve a jogszabályi kiskapu adta lehetőséggel, amely nem rögzítette a fővárosi kulturális tömegrendezvények egyeztetésének határidejét, egyszerre 102 melegfelvonulás engedélyezésére adták be a kérelmet. 2012-2112 között akarták a rendezvényeket megtartani az ellenzéki megmozdulásokról híressé vált Kreml közeli Bolotnaja téren…
Mint Alekszejev elmondta, válaszul sem elutasítást, sem engedélyt nem kaptak, csak egy magyarázó levelet. Elismerte, hogy nem is reménykedtek az engedélyben, csupán arra számítottak, hogy lesz indokuk a strasbourgi bírósághoz fordulni a melegfelvonulások betiltása miatt.
A melegek érdekvédelmi szövetsége hetedik éve próbálkozik azzal, hogy az orosz fővárosban megrendezze a felvonulást. Május 18-án a moszkvai hatóságok ismét betiltották a meleg büszkeség napjára tervezett akciót.
Nyikolaj Alekszejev, a GayRussia képviselője akkor bejelentette, hogy a tiltás ellenére kivonulnak az utcára. Május 27-én kevesen vállalták annak kockázatát, hogy elviszik őket a rendőrök. Alekszejevet és néhány társát előállították.
Szentpéterváron és Novoszibirszkben az idén a homoszexualitás és a pedofíliát összemosó, azok propagandáját büntető jogszabályt léptettek életbe a nagyvárosok törvényhozó testületei.
Nyikolaj Alekszejev volt az első, aki csütörtökön befizette a március végén hatályba lépett szentpétervári jogszabály értelmében rá kiszabott ötezer rubeles (körülbelül 35 ezer forintos) büntetést. A kihágást azzal követte el, hogy április 12-én egyszemélyes tüntetést rendezett a szentpétervári városháza előtt a homoszexualitás propagandáját tiltó jogszabály ellen.
Forrás: Kegyes Csilla, MTI 2012. június 7.
Nemzeti InternetFigyelő
Kezdetnek nem rossz! Végre felébred a normális gondolkodás. Nem hivalkodhat senki a betegségével, bármilyen fajta az!.
Csak a degenerált politikai gondolkodás alakította át az emberiség igényszerinti társadalmát fogyasztóivá és ennek keretében az egészségről alkotott véleményt.
Akik kitalálták és a beteges gondolkodásmód éltetőit együvű kellene zárni, egy országba, éljenek ott, ha nem tetszik nekik az Isten teremtette egészséges és normális emberi társadalom.
Nálunk mikor lesz ilyen bírósági döntés?
Aláírás: johannesbmf1 – (Híradmin)
Na ezt is megértük, hogy a ruszkik mutatnak példát erkölcsből! A „demokratikus nyugat” a legaljasabb társadalom ami működik jelenleg a földön, ezt már csak izrael übereli a lenini-hitleri bolsevik fasizmus köbre emelésével!
Aláírás: kató rudi – (Híradmin)
Erkölcsi példát az emberek szolgáltatnak nemzetiségi hovatartozás nélkül, hittel, meggyőződéssel és tiszta lélekkel. Nem kell összetéveszteni a politikával.
Aláírás: johannesbmf1 – (Híradmin)
Akár ki akár mit mond, pillanatnyilag az egyik épeszű politikus a világon azon nagyon kevesek közül, akit nem érdekel, hogy ki mit mond, nemzete és Oroszország érvényesülése, hazaszeretete, hazája jobb élete iránti elkötelezettség hatja át politikáját. Szórnak is rá tücsköt-bogarat. Ő kijelentette az egészséges társadalom építése a cél, a homoszexualitás gyógyítandó és gyógyítható betegség és ezt nem kívánják propagálni, az ifjúság számára követendőnek bemutatni. Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Bár nálunk is valami hasonlót fogalmaztak volna meg „vezetőink”.
Minő érdekes, Oroszország most is prosperál és a BRICH országok pillanatnyilag is komoly fejlődést, jelentős GDP növekedést mutatnak a „világválság” 5. évében is! Igaz az is, az oroszoknál nem külföldi zsidó tulajdonú bankok vannak.
Bárcsak nekünk, magyaroknak lenne ilyen hazafi a vezetőnk! Irigylésre méltó! Putyin nem a cionista világhatalom seggnyalója.
Aláírás: Nagy Péter – (Híradmin)
Hazánknak nagy szűksége van egy magyar Putyinra,aki nem zsidóbérenc.Alkotmányban kell megtiltani a buzi vonaglást és,hogy Magyarországon idegenszívűek legyenek a vezetők.
„Aki embernek silány, az magyarnak alkalmatlan”
„magyar sorsot- magyar kézbe”
Aláírás: Horváth Bertalan – (Híradmin)
Igen, milyen szerencsések a oroszok, nem férkôzött be a MAZSIHISZ.
Röhejes emberijogok: ha én beteg vagyok, légyél te is beteg.
A zsidóknak, a betegeknek és a bûnözôknek vannak emberi jagaik, a többinek…?
J.Tuza.
Bármekkora gazember maffiózó is Putyin, nála egy alföldi köcsög nem lehetne a „Bolsój” igazgatója. — Igaz, Putyin se nem cigány, se nem zsidó, (nem is néger), csupán egy kíméletlenül racionalista nacionalista diktátor. Amolyan 21-ik századi „cáratyuska”, amilyenre annak a népnek mindig is szüksége volt és van.
Bár nekünk lenne most egy „amolyan” horthymiklósunk, aki gatyába rázná ezt az elfajzott csürhét balostul-jobbostul.
Patmosz
Ilyen veszély nem fenyegeti a magyar homoszexuálisokat/leszbikusokat. Ellenkezőleg: Pintér SA -rohamosztagosai fogják védeni őket a tisztességes polgárok megnyilvánulásaival szemben.