Kiket ültetett nemzetünk a Parlament padsoraiba – az országgyűlés új névsora


Kérjük ossza meg a tartalmat! Csak egy kattintás!

A Fidesz elérte a kétharmados többséget az országgyűlési választásokon. Ilyen arányú győzelemre Európa legújabb kori történelmében egyetlen országban sem volt példa. Úgy tűnik ebben is különlegesek vagyunk. Hogy ezzel az eredménnyel hogyan fogja a Fidesz-KDNP a nemzetet szolgálni, még a jövő kérdése. Egy biztos -, olyan felhatalmazást kapott a Fidesz, amellyel lényegében bármit megtehet a parlamentben. Ez alkotmányozói többség.

Az eredmények számokban:

Fidesz-KDNP 262, a Magyar Szocialista Párt 59, a Jobbik 47, a Lehet Más a Politika 16, egy független jelölt és a Fidesz-KDNP-Magyar Vállalkozók és Munkaadók Pártja közös jelöltje 1-1 mandátum.

A névsor:
Ágh Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Dr. Ángyán József (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Apáti István (Jobbik) országos lista
Dr. Aradszki András (Fidesz-KDNP) Pest megye 8.vk.
Arnóth Sándor (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 6.vk.
B. Nagy László (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
Babák Mihály (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz-KDNP) Pest megye 2.vk.
Dr. Bácskai János (Fidesz-KDNP) Budapest 12.vk.
Dr. Bagdy Gábor (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Baja Ferenc (MSZP) országos lista
Balázs József (Fidesz-KDNP) Heves megye 3.vk.
Balczó Zoltán (Jobbik) területi lista, Budapest
Balla Gergő (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Balla György (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Balla Mihály (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 4.vk.
Balog Zoltán (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Balogh József (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 4.vk.
Dr. Balsai István (Fidesz-KDNP) Budapest 2.vk.
Bana Tibor (Jobbik) országos lista
Bánki Erik (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Bányai Gábor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 10.vk.
Baracskai József (MSZP) területi lista, Zala
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) országos lista
Baráth Zsolt (Jobbik) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Bartos Mónika (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Básthy Tamás (Fidesz-KDNP) Vas megye 3.vk.
Bebes István (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Becsó Zsolt (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 2.vk.
Bencsik János (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 1.vk.
Berényi László (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
Bertha Szilvia (Jobbik) országos lista
Bíró Márk (Fidesz-KDNP) területi lista, Nógrád
Bodó Imre (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 1.vk.
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 3.vk.
Dr. Bóka István (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 2.vk.
Boldog István (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 6.vk.
Boldvai László (MSZP) területi lista, Nógrád
Borbély Lénárd (Fidesz-KDNP) Budapest 30.vk.
Borkai Zsolt (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 3.vk.
Dr. Botka László (MSZP) területi lista, Csongrád
Bödecs Barnabás (Jobbik) országos lista
Brájer Éva (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Dr. Braun Márton (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
Dr. Budai Gyula (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk.
Burány Sándor (MSZP) területi lista, Budapest
Bús Balázs (Fidesz-KDNP) Budapest 4.vk.
Czerván György (Fidesz-KDNP) Pest megye 6.vk.
Dr. Czira Szabolcs (Fidesz-KDNP) Pest megye 16.vk.
Dr. Czomba Sándor (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 8.vk.
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 3.vk.
Csampa Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz-KDNP) Pest megye 9.vk.
Cseresnyés Péter (Fidesz-KDNP) Zala megye 2.vk.
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz-KDNP) Fejér megye 1.vk.
Csizi Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Csöbör Katalin (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1.vk.
Dr. Dancsó József (Fidesz-KDNP) Békés megye 6.vk.
Demeter Ervin (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
Demeter Zoltán (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk.
Dióssi Csaba (Fidesz-KDNP) Pest megye 3.vk.
Domokos László (Fidesz-KDNP) Békés megye 5.vk.
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz-KDNP) Fejér megye 3.vk.
Dorosz Dávid (LMP) területi lista, Budapest
Dúró Dóra (Jobbik) országos lista
Egyed Zsolt (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Ékes Ilona (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Ékes József László (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 1.vk.
Endrésik Zsolt (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Erdős Norbert (Fidesz-KDNP) Békés megye 3.vk.
Ertsey Katalin (LMP) országos lista
Farkas Flórián (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Farkas Gergely (Jobbik) országos lista
Farkas Sándor (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 5.vk.
Farkas Zoltán (Fidesz-KDNP) Békés megye 4.vk.
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Fejér Andor (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 7.vk.
Ferenczi Gábor (Jobbik) területi lista, Veszprém
Ficsor Ádám (MSZP) országos lista
Firtl Mátyás Sándor (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 7.vk.
Dr. Fónagy János (Fidesz-KDNP) Budapest 10.vk.
Font Sándor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 6.vk.
Földesi Gyula (Fidesz-KDNP) Budapest 29.vk.
Földi László (Fidesz-KDNP) Pest megye 15.vk.
Fülöp István (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk.
Gajda Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Dr. Garai István (MSZP) területi lista, Bács-Kiskun
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) területi lista, Budapest
Gelencsér Attila (Fidesz-KDNP) Somogy megye 2.vk.
Gőgös Zoltán (MSZP) országos lista
Göndör István (MSZP) országos lista
Dr. Gruber Attila László (Fidesz-KDNP) Somogy megye 3.vk.
Gulyás Dénes (Fidesz-KDNP) Pest megye 10.vk.
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Gúr Nándor (MSZP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Dr. Gyenes Géza (Jobbik) országos lista
Dr. Gyimesi Endre (Fidesz-KDNP) Zala megye 1.vk.
Gyopáros Alpár (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 5.vk.
Gyöngyösi Márton (Jobbik) területi lista, Bács-Kiskun
Győrffy Balázs (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Dr. György István (Fidesz-KDNP) Budapest 14.vk.
Gyurcsány Ferenc (MSZP) országos lista
Gyutai Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Habis László (Fidesz-KDNP) Heves megye 1.vk.
Hadházy Sándor (Fidesz-KDNP) Pest megye 11.vk.
Halász János (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 2.vk.
Hanó Miklós (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Harangozó Gábor (MSZP) országos lista
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) területi lista, Tolna
Dr. Hargitai János (Fidesz-KDNP) Baranya megye 5.vk.
Harrach Péter (Fidesz-KDNP) Pest megye 1.vk.
Hegedűs Lórántné (Jobbik) országos lista
Hegedűs Tamás (Jobbik) országos lista
Dr. Heintz Tamás (Fidesz-KDNP) Somogy megye 1.vk.
Dr. Hende Csaba (Fidesz-KDNP) Vas megye 2.vk.
Herman István (Fidesz-KDNP) Heves megye 6.vk.
Dr. Hiller István (MSZP) országos lista
Hirt Ferenc (Fidesz-KDNP) Tolna megye 5.vk.
Hoffman Pál (Fidesz-KDNP) Pest megye 12.vk.
Dr. Hoffmann Rózsa (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz-KDNP) Budapest 5.vk.
Dr. Hoppál Péter (Fidesz-KDNP) Baranya megye 1.vk.
Horváth András (MSZP) területi lista, Fejér
Horváth Csaba (MSZP) területi lista, Budapest
Horváth István (Fidesz-KDNP) Tolna megye 1.vk.
Dr. Horváth János (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Horváth László (Fidesz-KDNP) Heves megye 2.vk.
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 2.vk.
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 6.vk.
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 10.vk.
Dr. Illés Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 8.vk.
Dr. Ipkovich György (MSZP) területi lista, Vas
Ivády Gábor (LMP) országos lista
Dr. Iván László (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Iváncsik Imre (MSZP) országos lista
Ivanics Ferenc (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 6.vk.
Jakab István (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jánosiné Dr. Bene Ildikó (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk.
Jávor Benedek (LMP) területi lista, Budapest
Dr. Józsa István (MSZP) területi lista, Budapest
Juhász Ferenc (MSZP) országos lista
Káli Sándor (MSZP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Kalmár Ferenc (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
Kapus Krisztián (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 5.vk.
Kara Ákos (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 1.vk.
Karácsony Gergely (LMP) területi lista, Budapest
Dr. Karakó László (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk.
Karvalics Ottó János (Fidesz-KDNP) Somogy megye 6.vk.
Kaufer Virág (LMP) országos lista
Kepli Lajos (Jobbik) országos lista
Dr. Kerényi János (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Kiss Attila (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 9.vk.
Kiss Péter (MSZP) országos lista
Kiss Sándor (Jobbik) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Dr. Kocsis Máté (Fidesz-KDNP) Budapest 11.vk.
Dr. Kolber István (MSZP) területi lista, Somogy
Koncz Ferenc (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 11.vk.
Dr. Kontrát Károly (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Kontur Pál (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
Korondi Miklós (Jobbik) területi lista, Pest
Kósa Lajos (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 3.vk.
Koszorus László (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Kovács Ernő (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP) Vas megye 4.vk.
Dr. Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk.
Dr. Kovács József (Fidesz-KDNP) Békés megye 2.vk.
Kovács László (MSZP) országos lista
Kovács Péter (Fidesz-KDNP) Budapest 24.vk.
Kovács Tibor (MSZP) országos lista
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 3.vk.
Kozma Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kőszegi Zoltán (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Kővári János (Fidesz-KDNP) Baranya megye 3.vk.
Dr. Kövér László (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
Kubatov Gábor (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Kucsák László (Fidesz-KDNP) Budapest 26.vk.
Kukorelly Endre (LMP) területi lista, Zala
Kulcsár Gergely (Jobbik) területi lista, Hajdú-Bihar
Kulcsár József Ferenc (Fidesz-KDNP) Budapest 22.vk.
Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Kupper András (Fidesz-KDNP) Budapest 17.vk.
L. Simon László (Fidesz-KDNP) Fejér megye 4.vk.
Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) országos lista
Dr. Lanczendorfer Erzsébet (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Dr. Láng Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
László Tamás (Fidesz-KDNP) Budapest 23.vk.
Lasztovicza Jenő (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 4.vk.
Dr. Latorcai János (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Dr. Lázár János (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 6.vk.
Lendvai Ildikó (MSZP) területi lista, Budapest
Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) országos lista
Lezsák Sándor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 3.vk.
Lipők Sándor (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5.vk.
Lukács László (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 8.vk.
Dr. Lukács Tamás (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
Lukács Zoltán (MSZP) területi lista, Komárom-Esztergom
Mágori Józsefné (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 7.vk.
Magyar Anna (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
Magyar Zoltán (Jobbik) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Mandur László (MSZP) országos lista
Manninger Jenő (Fidesz-KDNP) Zala megye 3.vk.
Márton Attila (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 7.vk.
Dr. Matolcsy György (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Dr. Mátrai Márta (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
Meggyes Tamás (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 5.vk.
Menczer Erzsébet (Fidesz-KDNP) Budapest 3.vk.
Dr. Mengyi Roland (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 12.vk.
Mesterházy Attila (MSZP) országos lista
Michl József (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 2.vk.
Mihalovics Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Dr. Mikola István (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Mile Lajos (LMP) országos lista
Dr. Molnár Ágnes (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Dr. Molnár Attila (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
Dr. Molnár Csaba (MSZP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Molnár Oszkár (független) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 8.vk.
Molnár Zsolt (MSZP) területi lista, Budapest
Móring József Attila (Fidesz-KDNP) Somogy megye 4.vk.
Murányi Levente (Jobbik) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Dr. Nagy Andor (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 3.vk.
Nagy Csaba (Fidesz-KDNP) Baranya megye 2.vk.
Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz-KDNP) Budapest 1.vk.
Dr. Nagy István (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 4.vk.
Nagy István (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Nagy Kálmán (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3.vk.
Dr. Navracsics Tibor (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 7.vk.
Dr. Nemény András (MSZP) országos lista
Németh Szilárd (Fidesz-KDNP) Budapest 31.vk.
Németh Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 32.vk.
Németh Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Németh Zsolt (Jobbik) területi lista, Baranya
Nógrádi Zoltán (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 2.vk.
Novák Előd (Jobbik) országos lista
Nyakó István (MSZP) országos lista
Dr. Nyikos László (Jobbik) országos lista
Dr. Nyitrai Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
Obreczán Ferenc (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 9.vk.
Dr. Oláh Lajos (MSZP) területi lista, Hajdú-Bihar
Dr. Orbán Viktor (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Osztolykán Ágnes (LMP) területi lista, Budapest
Örvendi László (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Pál Béla (MSZP) területi lista, Veszprém
Pál Tibor (MSZP) területi lista, Budapest
Pálffy István (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Palotai Szilárd (Jobbik) területi lista, Nógrád
Pánczél Károly (Fidesz-KDNP) Pest megye 13.vk.
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz-KDNP) Budapest 21.vk.
Patay Vilmos (Fidesz-KDNP) Tolna megye 4.vk.
Pelczné dr. Gáll Ildikó (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Dr. Pesti Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Pichler Imre (Fidesz-KDNP) Baranya megye 7.vk.
Pintér László (Fidesz-KDNP) Zala megye 4.vk.
Pócs János (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk.
Pogácsás Tibor János (Fidesz-KDNP) Pest megye 7.vk.
Pokorni Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 18.vk.
Polics József (Fidesz-KDNP) Baranya megye 4.vk.
Dr. Pósán László (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 1.vk.
Potápi Árpád János (Fidesz-KDNP) Tolna megye 3.vk.
Pörzse Sándor (Jobbik) területi lista, Budapest
Pősze Lajos (Jobbik) területi lista, Somogy
Puch László (MSZP) országos lista
Puskás Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
Dr. Puskás Tivadar (Fidesz-KDNP) Vas megye 1.vk.
Rácz Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Dr. Répássy Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Dr. Rétvári Bence (Fidesz-KDNP) Budapest 15.vk.
Révész Máriusz (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Riz Gábor (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5.vk.
Riz Levente (Fidesz-KDNP) Budapest 25.vk.
Rogán Antal (Fidesz-KDNP) Budapest 7.vk.
Román István (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz-KDNP) Budapest 9.vk.
Rozgonyi Ernő (Jobbik) területi lista, Fejér
Rubi Gergely (Jobbik) területi lista, Hajdú-Bihar
Dr. Rubovszky György (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
Sági István (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 5.vk.
Dr. Salamon László (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Samu Tamás (Jobbik) területi lista, Békés
Sáringer-Kenyeres Tamás (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
Scheiring Gábor (LMP) országos lista
Schiffer András (LMP) országos lista
Schmidt Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
Dr. Schmitt Pál (Fidesz-KDNP) országos lista
Schön Péter (Jobbik) országos lista
Sebestyén László (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4.vk.
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Semjén Zsolt (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 7.vk.
Dr. Seszták Miklós (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 7.vk.
Seszták Oszkár (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Dr. Simicskó István (Fidesz-KDNP) Budapest 16.vk.
Simon Gábor (MSZP) országos lista
Dr. Simon Gábor (MSZP) országos lista
Dr. Simon Miklós (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6.vk.
Simonka György (Fidesz-KDNP) Békés megye 7.vk.
Sneider Tamás (Jobbik) országos lista
Soltész Miklós (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Sós Tamás (MSZP) területi lista, Heves
Spaller Endre (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Staudt Gábor (Jobbik) országos lista
Dr. Steiner Pál (MSZP) területi lista, Budapest
Szabó Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Nógrád
Dr. Szabó Erika (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Szabó Gábor (Jobbik) országos lista
Szabó Imre (MSZP) területi lista, Pest
Szabó Rebeka (LMP) országos lista
Dr. Szabó Tamás (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk.
Szabó Tímea (LMP) országos lista
Szabó Vilmos (MSZP) országos lista
Szabó Zsolt (Fidesz-KDNP) Heves megye 4.vk.
Dr. Szakács Imre (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 2.vk.
Szalay Ferenc (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 3.vk.
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Budapest 19.vk.
Szászfalvi László (Fidesz-KDNP) Somogy megye 5.vk.
Szatmáry Kristóf (Fidesz-KDNP-MVMP) területi lista, Budapest
Szávay István (Jobbik) országos lista
Szedlák Attila (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Dr. Szekeres Imre (MSZP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Szekó József (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 1.vk.
Szijjártó Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Szilágyi György (Jobbik) országos lista
Szilágyi László (LMP) országos lista
Dr. Szilágyi Péter (LMP) országos lista
Dr. Szili Katalin (MSZP) területi lista, Baranya
Szólláth Tibor (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Szűcs Erika (MSZP) országos lista
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz-KDNP) Pest megye 14.vk.
Talabér Márta (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 5.vk.
Tállai András (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 13.vk.
Tamás Barnabás (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7.vk.
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz-KDNP) országos lista
Tarlós István (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Tarnai Richárd (Fidesz-KDNP) Budapest 28.vk.
Tasó László (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 4.vk.
Tessely Zoltán (Fidesz-KDNP) Fejér megye 7.vk.
Dr. Tiba István (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 8.vk.
Tiffán Zsolt (Fidesz-KDNP) Baranya megye 6.vk.
Dr. Tilki Attila (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10.vk.
Tóbiás József (MSZP) országos lista
Tóth Ferenc (Fidesz-KDNP) Tolna megye 2.vk.
Tóth Gábor (Fidesz-KDNP) Pest megye 5.vk.
Dr. Tóth József (MSZP) Budapest 20.vk.
Dr. Tóth József (Fidesz-KDNP) Heves megye 5.vk.
Törő Gábor (Fidesz-KDNP) Fejér megye 5.vk.
Tukacs István (MSZP) országos lista
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Ughy Attila (Fidesz-KDNP) Budapest 27.vk.
Dr. Ujhelyi István (MSZP) országos lista
V. Németh Zsolt (Fidesz-KDNP) Vas megye 5.vk.
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) országos lista
Vágó Gábor (LMP) országos lista
Vágó Sebestyén (Jobbik) területi lista, Komárom-Esztergom
Vantara Gyula (Fidesz-KDNP) Békés megye 1.vk.
Varga Gábor (Fidesz-KDNP) Fejér megye 6.vk.
Varga Géza (Jobbik) országos lista
Dr. Varga István (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Varga József (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Varga László (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Dr. Varga László (MSZP) országos lista
Varga Mihály (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 8.vk.
Dr. Varga Zoltán (MSZP) területi lista, Békés
Vargha Tamás (Fidesz-KDNP) Fejér megye 2.vk.
Varju László (MSZP) területi lista, Pest
Dr. Vas Imre (Fidesz-KDNP) Budapest 13.vk.
Vécsey László (Fidesz-KDNP) Pest megye 4.vk.
Dr. Vejkey Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
Dr. Veres János (MSZP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vigh László (Fidesz-KDNP) Zala megye 5.vk.
Vincze László Mihály (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 4.vk.
Dr. Vinnai Győző (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk.
Dr. Vitányi István (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 5.vk.
Dr. Vitányi Iván (MSZP) országos lista
Volner János (Jobbik) területi lista, Pest
Vona Gábor (Jobbik) területi lista, Heves
Dr. Völner Pál (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 4.vk.
Wintermantel Zsolt (Fidesz-KDNP) Budapest 6.vk.
Wittner Mária (Fidesz-KDNP) országos lista
Zagyva György (Jobbik) területi lista, Csongrád
Zakó László (Jobbik) területi lista, Zala
Dr. Zombor Gábor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 1.vk.
Dr. Zsiga Marcell (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk.
Zsiga-Kárpát Dániel (Jobbik) országos lista
Zsigó Róbert (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 9.vk.
Nemzeti InternetFigyelő



Facebook hozzászólások

0 hozzászólás a(z) “Kiket ültetett nemzetünk a Parlament padsoraiba – az országgyűlés új névsora” bejegyzéshez

  1. Orbán fölszippantott minden szavazót, akik nem támogatják a Jobbik programját, akik nem azt tartják, hogy Magyarország a magyaroké, tehát betelepült zsidókat (500.000 min.), cigányokat, a saját bűnöző elitjeit, és NÉMI megtévesztett magyart. De lassabban a testtel, likudos patkány! A választók 36, 3 %-a (2 911 017 fő) valamilyen okból nem vett részt abban a cirkuszban, amely a törvényesség látszatát biztosítja a jelen rendszernek, s további lehetőséget biztosít a kifosztásunkra, valamint a politikai döntések lehetőségéből adódó lobbi lehetőséget és más előnyöket ad – a politika hasznait eddig is élvező – felső tízezernek! (Az alsóházba bejutó Jobbik képviselők akaratukon kívül, a képviseleti demokráciát és a szólásszabadság meglétét fogják bizonyítani, de érdemi változást nehezen fognak elérni, mert így van kitalálva a szisztéma! Bár tévednék!)
    A választók több mint 1/3-a tehát NEM szavazott és NEM adott felhatalmazást a jelen rendszer továbbélésének, sőt ezzel a tettével jelezte is a politika számára álláspontját! A politikai osztály azonban mindezt nem fogja tudomásul venni, sőt úgy tesz, mintha minden a legnagyobb rendben lenne az ország jogrendjével és alkotmányosságával.
    Az, hogy a politikai osztály ezt nem fogja a nyilvánosság előtt elemezni, azt is bizonyítja, hogy nem csak az a közel egy millió Jobbikra szavazó tartozik a radikális ellenzői közé a jelen globalista és ördögarcú kapitalizmusnak, hanem az említett majd három millió is. Tehát összességében hárommillió nyolcszáz ötvenezer ellenzi az eddigi húsz év károkozó politikáját. És ez rengeteg ember. Orbán szavazói betelepített zsidók (500.000 min.), megvásárolt cigányok, bűnözők sokasága, de igazi magyarok nem lehettek tán még egymilliónyian sem. Tehát , ha Orbán bármi nemzetellenes dolgot művel, hárommillió nyolcszáz ötvenezer magyarral fog farkasszemet nézni, akik nem adtak neki felhatalmazást, esetleg arra, hogy húzzon el, s ha lelövet egymilliót is, kétmilliónál biztosan lesz bőven kötél. (nálam biztos) Akkor Orbánéknak himbi-limbi.
    Meg lehet kockáztatni, hogy az érdemi magyarok, az ezeréves magyarság utódnemzedéke, vagy akiknek legalább a dédszülei is e hazában születtek, 3/4-e nem adott felhatalmazást Orbánnak és bandájának. Következésképpen a magyarok 3/4 része nem fogadja el a hatalmát. Zsidók, cigányok, és bűnözők miniszterelnöke lesz Orbán, de nem a magyaroké. Mellesleg kormányának a tagjai is bűnözők, válogatás nélkül, legfőképp Pintér.(olajügyek, gyilkosságok, szesz-és cigarettacsempészet, stb.)

Várjuk véleményét itt! (a hozzászólások moderáció után jelennek meg)

%d bloggers like this:

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás

Ezeket olvasta már?
Kirúgták Kondor Katalint az Echo Tv-ből
Az egyházban nincs erkölcsi válság!
Egy megkésett megemlékezés – 150 éve húnyt el gróf Széchenyi István
Close