KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Elképesztő események az Antarktiszon – a média hallgat…

Antarkt_nibiruÁltalában csak azt hisszük el, amit látunk. Vannak olyan dolgok is, amiket hiába látunk, igazán még sem akarjuk meglátni, pedig az orrunk előtt van.

Az elmúlt időkben a Neumayer kutatóállomáson rendkívül furcsa események történnek. A kutatóállomást azért hozták létre, hogy ezen a földrészen geológiai, és meteorológiai megfigyeléseket, illetve kémiai méréseket végezzen. Továbbá a bázis otthont ad a mindenkori expedícióknak is.

Hogy valójában mi folyik ott, arról egy német weboldal tájékoztat szinte naprakészen. A helyszínen egy felszerelt videókamerán keresztül rögzítik és továbbítják az eseményeket.

A megmagyarázhatatlan eseményről az első írásos bejegyzés 2011. július 28-án reggel 10:40 kor készült, melyet kamera is rögzített. A kamera felvételeinek képein látható, hogy egy sugárzó fényjelenség megvilágítja a bázis oldalát is, így még a felirat is látszódott. A következő megmagyarázhatatlan fény események, és a szokatlan dolgok innentől kezdve a mai napig is tartanak.

Időről időre egy erős fényt kibocsájtó objektum jelenik meg minden naplemente után, ami pulzáló erős fényt bocsájt ki. De bármi legyen is az, jól látható, hogy nem a Napról van szó, mert az nem világítja meg úgy a tájat, mint a mi Napunk!

A lényeg, hogy az antarktiszi objektumnál egy olyan fényjelenség játszódik le folyamatosan, amit nem lehet megmagyarázni. A földi kutatóközpont oldalán bizonyos időnként felragyog, megvilágítja az objektum oldalát, és utána végigpásztázza az alját is.

[youtube=http://youtu.be/pmexJeFT4zw]

http://www.netextra.hu/

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 
Ez is érdekelheti:  Világos beszéd: Washington Ukrajna erőforrásait akarja

Mementó 2006 emlékmű

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

One thought on “Elképesztő események az Antarktiszon – a média hallgat…

  1. Sziasztok.
    Annyi hasznos dolog van itt az oldalon, ne röhögtessétek már magatokat ilyen baromságokkal mert az egész munkátokat hiteltelenné teszi!
    Akit egy kicsit is érdekel, hogy mi van a videón az töltse le Stellarium nevű planetárium programot (sokakra nagyon ráférne, töredékére esne vissza az UFO észlelések száma, ha megismernék egy kicsit az eget és működését). Tud magyarul is, ingyenes.
    Be lehet állítani a megfigyelési helyet. Google a barátunk, meg fogja mondani a Neumayer III koordinátáit. Ezt csak be kell írni a Stellarium megfigyelési hely rovatába és voila. Ott is vagyunk a Bázis koordinátáin. A következő lépésben a tájképet kell átállítanunk, mondjuk óceánra, hogy ne takarják a fák bokrok a kilátást. Ezután már csak a dátum, idő beállítása marad (ezt megtaláljuk a videó jobb sarkában fent) hátra. Ha Magyarországról használjuk a progit, az automatikusan a mi időzónánkat mutatja. A GMT egy órával kevesebb (most télen legalábbis).
    Ha beállítottuk mondjuk azt az időt, ami a videó kezdőképén van a karikákkal (a videón 16:10, nekünk magyar idővel 17:10), akkor meg is látjuk a csodát, ha az egérrel körülnézünk…
    …a Holdat. Sőt, mellette a fényes pöttyöt is a piros karikától jobbra, ami vélhetőleg az Antares, a Skorpió csillagkép legfényesebb csillaga. A többi fény meg sima becsillanás, vagy a bázis saját fényei (van egy plusz is 17:20-kor, ami lehet mondjuk egy ember lámpával, vagy valamilyen lámpás jármű mozgása, hisz több másodperces képről beszélünk). Aki az életében fotózott már éjszaka hosszú expozíciós idővel égboltot, az tudja, hogy ez pont így néz ki. Szétég a képen a Hold és tele lesz becsillanással a kép (amit az optikában lévő lencsék okoznak), valamint ha a távolban egy lámpával szaladgál, ez lesz belőle.
    Egy jó példa mondjuk az alábbi kép. Hosszú expó, Hold beégett és közben egy ledes lámpával (lámpákkal) rajzolgattak érdekeseket azalatt a néhány másodperc alatt, míg ment az expó egy képre (a „festő” azért nem látszik, mert mozog, sötét ruhában van és semmi nem világítja meg, de amúgy is csak egy ködös feketeség lenne).
    http://4.bp.blogspot.com/-p1OcY64Czb4/UZtbiYFY53I/AAAAAAAARQo/WPQeOKPTkhA/s400/Ranimation_c.jpg

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük