KÉRJÜK, ENGEDÉLYEZZE BÖNGÉSZŐJÉBEN A HIRDETÉSEK MEGJELENÍTÉSÉT, EZZEL TÁMOGATJA A PORTÁL MŰKÖDÉSÉNEK FENNTARTÁSÁT!

KÖSZÖNJÜK!

Budaházy és társai kártérítési pert nyertek a rendőrséggel szemben

A Fővárosi Bíróság a mai napon – 2010. OKTÓBER 29-én –  hozott nem jogerős ítéletével kötelezte a Budapesti Rendőr-főkapitányságot, hogy Budaházy György és négy felperes társa (köztük Novák Előd, Jobbik országgyűlési képviselő) javára fizessen meg 350.000,-Ft, illetve a többiek esetében 300.000,- Ft + kamatai összegű kártérítést a 2003. áprilisi Európai Uniós csatlakozási kampány során használt plakátok miatti meghurcolás ellentételezéseképpen.

HUNGÁRIA TV
www.hungariatv.hu
A Kőszegi Archívum bemutatja: ” AMI A CENZÚRÁZOTT NEMZETI MÉDIÁKBÓL KIMARADT”
EU NEM – PLAKÁTOKON „TILTOTT JELKÉPEK” használata miatt 2003 április 1-én, azaz bolondok napján a pofátlan rendőr saját főnöke helyett Budaházy Györgyöt, Novák Elődöt  K. Danit és Sz. Danit tartóztatja le.
Magyarok Háza, 2003. április 1.
Szereplők: Budaházy György,  Tóth Vladimír, Takács András, Usztics Mátyás

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=6nn52NUbYYc]

Nemzeti InternetFigyelő


Ez is érdekelheti:  Az ukrán erők négyszer próbálták áttörni az orosz határt

Mementó 2006 emlékmű

 

Tisztelt Olvasók! A portál működtetéséhez nagyon nagy szükségünk van az Önök támogatására.

Kérjük Önöket, hogy a

DONATE

gombra kattintva segítsék anyagi hozzájárulásukkal működésünket!

A portál valóban független, anyagi támogatást semmilyen szervezettől, vagy politikai erőtől nem kapunk, ezért a legkisebb támogatásnak is örülünk.

Nagyon köszönjük!

 

Petíció az emlékmű megvalósításáért!

Aláírásával egy elvi támogatást fogalmaz meg. Amennyiben elegendő társadalmi támogatást gyűjtünk össze, elindítjuk a megvalósításhoz szükséges jogi és szakmai lépéseket.

Kattintson ide a petíció aláírásához!

További részletek itt!

Itt várjuk hozzászólását!